Trwa ładowanie...
d4mf1w4

"Kasia i Tomek": Dorota Kośmicka-Gacke o pierwszym spotkaniu na planie Pawła Wilczaka z Joanną Brodzik

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Kasia i Tomek": Dorota Kośmicka-Gacke o pierwszym spotkaniu na planie Pawła Wilczaka z Joanną Brodzik
(AKPA)
d4mf1w4

Są takie hity, które mimo upływu lat wciąż mają rzeszę zagorzałych fanów. Jednym z nich jest serial "Kasia i Tomek". Produkcja osiągnęła ogromny sukces, którego do tej pory nie udało się powtórzyć żadnemu innemu polskiemu sitcomowi poświęconemu relacjom damsko-męskim. Wszyscy pamiętają serię jeszcze z jednego powodu. Na planie serii TVN spotkali się po raz pierwszy Joanna Brodzik i Paweł Wilczak. W studiu Wirtualnej Polski Dorota Kośmicka-Gacke, producentka najpopularniejszych telewizyjnych seriali, wspomina casting i pierwsze spotkanie Pawła Wilczaka z Joanną Brodzik. Czy od raz między nimi zaiskrzyło?

Chociaż aktorzy starali się utrzymać swój związek w tajemnicy, szybko wyszło na jaw, że łączy ich coś więcej niż tylko przyjaźń. Dziś są jedną z najbardziej znanych par w show-biznesie, a ich każdy krok z zaciekawieniem śledzi kolorowa prasa. Popularni artyści przetrwali już niejedną medialną burzę.

Para z uporem nie komentuje informacji na temat swojego związku. O ich życiu prywatnym wiadomo niewiele. Aktorzy nigdy nie potwierdzili oficjalnie, że są małżeństwem, chociaż wszyscy od dawna o tym mówią. Rąbka tajemnicy uchyliła w rozmowie z dziennikarką WP Dorota Kośmicka-Gacke. Producentka wróciła wspomnieniami do czasów występów Brodzik i Wilczaka w serialu "Kasia i Tomek". Jak to się wszystko zaczęło?

d4mf1w4

Jeżeli chcecie poznać początki "Kasi i Tomka", zobaczcie zamieszczony powyżej klip.

d4mf1w4

Podziel się opinią

Share
d4mf1w4
d4mf1w4