Musiała wezwać karetkę. Ciężko przechodzi COVID-19

Karolina Pisarek choruje na Covid-19. Niestety nie przechodzi go lekko
Karolina Pisarek choruje na Covid-19. Niestety nie przechodzi go lekko
Źródło zdjęć: © AKPA

17.04.2021 09:10

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Karolina Pisarek zachorowała na Covid-19. Niestety modelka nie przechodzi go lekko. Jej stan jest na tyle poważny, że musiała skorzystać z pomocy medycznej.

Trzecia fala pandemii koronawirusa trwa w najlepsze, a czoła wywołanej przez niego chorobie codziennie stawia kilkanaście tysięcy osób. Groźny wirus nie wybiera, a wśród chorych jest też wiele gwiazd. W szpitalu z powodu Covid-19 przebywa obecnie aktor Jacek Borkowski, a do siebie - po miesiącu choroby - wciąż nie może dojść młodziutka żona Andrzeja Sołtysika. Jak donosi serwis Plotek.pl, na coraz dłuższą listę znanych osób, które zmagają się z covidem, trafiła też Karolina Pisarek. Przykład modelki jest kolejnym dowodem na to, że Covid-19 jest niebezpieczny także dla młodych osób.

Gwiazda programu "Top Model" choruje już od tygodnia i co najgorsze, nie przechodzi infekcji lekko. Jej stan jest na tyle poważny, że musiała skorzystać ze wsparcia służb medycznych.

"Karoliny nie ominął COVID-19. Ponad tydzień temu uzyskała dodatni wynik testu. Od tygodnia narzekała na złe samopoczucie, a jej stan się pogarszał z dnia na dzień. Rano zaczęła się dusić tak, że musiała przyjechać karetka. Podany tlen i działania sanitariusza pomogły. Dzięki temu modelka zrezygnowała z wyjazdu do szpitala, aby odstąpić miejsce bardziej potrzebującym" - zdradziła serwisowi Plotek.pl osoba z otoczenia Karoliny Pisarek.

Mamy nadzieję, że 22-letnia modelka szybko wróci do zdrowia.

Źródło artykułu:WP Gwiazdy
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (40)
Zobacz także