Trwa ładowanie...

Żona Andrzeja Sołtysika ma koronawirusa. Nie przechodzi tego łagodnie

Patrycja Sołtysik poinformowała, że zachorowała na COVID-19. Razem z synem miała bliski kontakt z osobą zarażoną koronawirusem. Co z prezenterem "Dzień Dobry TVN"? O tym napisała w swoim wpisie.

Patrycja Sołtysik zachorowała na Covid-19Patrycja Sołtysik zachorowała na Covid-19Źródło: AKPA
d44jinl
d44jinl

Wszystko wskazuje na to, że przed nami trzecia fala zachorowań na COVID-19. W dniu, w którym rząd ogłosił kolejny lockdown, dowiedzieliśmy się, że z koronawirusem walczy m.in. Andrzej Piaseczny. Artysta nagrał wideo ze szpitala, na którym widać, jak walczy o oddech i jest podłączony do specjalnej aparatury. - Też myślałem, że przejdę to wszystko spacerkiem, ale po 10 dniach chorowania w domu, musiałem się znaleźć tutaj - poinformował Piasek.

Jak się okazuje, choruje także Patrycja Sołtysik, żona prezentera "Dzień Dobry TVN", Andrzeja Sołtysika. Jak pisze, dzieli się tą informacją, bo "choroby nie wolno się wstydzić".

Zobacz: Zagraniczne gwiazdy się zaszczepiły. Nie miały wątpliwości

Sołtysik opublikowała zdjęcie, na którym widać, że jest przemęczona i chora.

d44jinl

"Bardzo szanuję was moich odbiorców, szanuję również moją prywatność. Dzielę się z wami tutaj fragmentami naszego życia i zawsze robię to szczerze, dlatego nie będę ukrywać (bo choroby nie wolno się wstydzić) mam COVID i niestety nie przechodzę go łagodnie" - zaczęła swój wpis.

Jak pisze, jej obserwatorzy łatwo domyślili się z nagrań na InstaStory, że choruje najpewniej na COVID-19. Zalały ją wiadomości pełne wsparcia, oferty pomocy.

- Pojawiały się też niestety teorie w oskarżycielskim tonie, że ja jestem chora, a Andrzej chodzi do pracy i naraża innych - punktuje.

Sołtysik wyjaśniła, jak wygląda sytuacja jej rodziny.

d44jinl

- Tak więc, mimo środków ostrożności ja i Staś (co się okazało po kilku dniach) mieliśmy bliski kontakt z osobą zarażoną. Czekając na mój test i ewentualne objawy, Andrzej profilaktycznie nie przyjechał na weekend do Krakowa i tym samym odizolował się od nas i jest zdrowy. Łańcuszek zarażeń w tym wypadku został odpowiedzialnie przerwany. Staś czuje się bardzo dobrze, ja jestem pod opieką lekarza i dajemy radę. Nie ma innego wyjścia! W końcu mamy nie biorą zwolnienia - pisze.

d44jinl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d44jinl