Trwa ładowanie...

Karol Strasburger o nowym związku i ojcostwie. "Wszyscy walczą ze sobą o prawo do urodzenia lub usunięcia dziecka"

Jest bezdzietnym wdowcem z partnerką młodszą o 38 lat, z którą jest gotowy stworzyć nową rodzinę. 71-letni prezenter wyznał ostatnio, jak zapatruje się na ewentualne bycie ojcem.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Karol Strasburger o nowym związku i ojcostwie. "Wszyscy walczą ze sobą o prawo do urodzenia lub usunięcia dziecka"Źródło: ONS.pl
dxhbr0k
dxhbr0k

Karol Strasburger długo trzymał w tajemnicy swój związek z menadżerką, Małgorzatą Weremczuk. W końcu zdecydował się jednak powiedzieć o szczęściu, które znalazł u boku wieloletniej przyjaciółki. - Dziś wiem, że z Małgosią mogę stworzyć nowy, prawdziwy, budowany od fundamentów, ciepły dom – mówił w "Na żywo".

Strasburger i Weremczuk mają za sobą małżeństwa i nie mówią wprost o tym, czy zamierzają po raz kolejny stanąć na ślubnym kobiercu. A co z dziećmi?

- Mamy teraz szczególne czasy w Polsce. Wszyscy walczą ze sobą o prawo do urodzenia lub usunięcia dziecka – powiedział Strasburger w "Fakcie". - Ja chciałbym tylko powiedzieć, że gdyby Małgorzata zaszła w ciążę, zdecydowalibyśmy się to dziecko mieć, nie usuwalibyśmy go – dodał 71-letni aktor.

Facebook.com
Źródło: Facebook.com

We wcześniejszym wywiadzie Weremczuk przyznała, że ze Strasburgerem mają "zbliżone marzenia i cele", ale nie chce mówić o planach macierzyńskich.

dxhbr0k

- To temat na tyle intymny w związku, że nie wyobrażamy sobie, by kiedykolwiek miał być pretekstem do dyskusji na forum – podsumowała Weremczuk na łamach "Vivy".

Karol Strasburger poznał Małgorzatę Weremczuk w 2006 r. na weselu przyjaciół. W 2013 r. zmarła druga żona aktora. Strasburger mocno to przeżył, ale jak sam podkreślał, mógł wtedy liczyć na wsparcie przyjaciół, m.in. Małgorzaty. Gdy została jego agentką, nie tylko pilnowała jego zawodowych zobowiązań, ale pomagała też uporządkować codzienne sprawy, jak płatności za rachunki czy dopilnowanie grafiku i umów. Sam też okazywał jej duże wsparcie. Gdy przeżywała kryzys w związku, namawiał, by walczyła o małżeństwo. W 2017 r. zapadła jednak decyzja o rozwodzie. Gdy stali się samotni, mieli za to siebie oraz mocny, trwały fundament – przyjaźń, zbudowaną na wspólnie wyznawanych wartościach i wielu pasjach.

Z biegiem czasu zdecydowali, że chcą być razem, na przekór wszelkim przeciwnościom. Z racji dzielącej ich sporej różnicy wieku (Strasburger jest straszy od partnerki o ponad 30 lat), spotkali się z wieloma nieprzychylnymi, krytycznymi komentarzami. Partnerka aktora wyznała, że nie tylko powielały krzywdzące plotki na ich temat, ale i stereotypy dotyczące właśnie różnicy wieku. - Mamy XXI wiek a świat nadal się zmienia pod wieloma względami. Każdy ma prawo decydować sam o własnym życiu, na własnych zasadach. Kto powiedział, że szczęście ma ograniczenia wieku, że miłość jest tylko dla wybranych? – powiedziała w rozmowie z "Vivą".

dxhbr0k

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dxhbr0k
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dxhbr0k