Trwa ładowanie...

Karol Strasburger zdradził, jak będzie wyglądać nowa "Familiada"

Karol Strasburger powiedział, jak będą wyglądać nagrania do nowej "Familiady". Teleturniej mocno się zmieni.
Share
Karol Strasburger o "Familiadzie"
Karol Strasburger o "Familiadzie"Źródło: ONS
d2hmaog

Wkrótce ruszą nagrania nowych odcinków "Familiady". Przez niemal 26 lat zasady uczestnictwa w show zmieniały się, ale większość pozostawała z grubsza taka sama. Pandemia koronawirusa wymogła na organizatorach show zadbanie o środki bezpieczeństwa, gdy tylko nagrania znów ruszą. Ustalono więc nowe reguły. Zasady programu zostały zmienione tak, aby sprostać wymaganiom sanitarnym.

Karol Strasburger zdradził, na czym polegać będą owe zmiany. W rozmowie z "Twoim imperium" powiedział: - Zmieni się forma programu. Regulamin dostosowano do zaleceń sanitarnych: wystąpi mniej uczestników, będą oni stać dalej od siebie. Ponadto program będzie realizowany bez udziału publiczności. To duża strata dla telewidzów, bo będzie mniej refleksyjnie. Ale najważniejsze, że wszystko powoli wraca do normy.

Zobacz także: Koronawirus. Jak gwiazdy spędzają kwarantannę?

Strasburger, który z powodu pandemii został chwilowo bez pracy, przyznawał w wywiadach, że chciałby, by sytuacja szybko wróciła do normy, by znów mógł zacząć zarabiać. Ale w czasie wolnym nie nudzi się:

- Mogę bardziej poświęcić siebie żonie i dziecku, lubimy być razem. Zająłem się ogrodem, zrobiłem zaległy porządek w garażu i w aucie. No i mam czas na hobby: fotografię, elektronikę i komputery.

d2hmaog

Podziel się opinią

Share
d2hmaog
d2hmaog