Karol Strasburger zdradził, jak będzie wyglądać nowa "Familiada"

Karol Strasburger zdradził, jak będzie wyglądać nowa "Familiada"
Źródło zdjęć: © ONS
Karolina Stankiewicz

06.05.2020 07:57, aktual.: 06.05.2020 08:09

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Karol Strasburger powiedział, jak będą wyglądać nagrania do nowej "Familiady". Teleturniej mocno się zmieni.

Wkrótce ruszą nagrania nowych odcinków "Familiady". Przez niemal 26 lat zasady uczestnictwa w show zmieniały się, ale większość pozostawała z grubsza taka sama. Pandemia koronawirusa wymogła na organizatorach show zadbanie o środki bezpieczeństwa, gdy tylko nagrania znów ruszą. Ustalono więc nowe reguły. Zasady programu zostały zmienione tak, aby sprostać wymaganiom sanitarnym.

Karol Strasburger zdradził, na czym polegać będą owe zmiany. W rozmowie z "Twoim imperium" powiedział: - Zmieni się forma programu. Regulamin dostosowano do zaleceń sanitarnych: wystąpi mniej uczestników, będą oni stać dalej od siebie. Ponadto program będzie realizowany bez udziału publiczności. To duża strata dla telewidzów, bo będzie mniej refleksyjnie. Ale najważniejsze, że wszystko powoli wraca do normy.

Zobacz także: Koronawirus. Jak gwiazdy spędzają kwarantannę?

Strasburger, który z powodu pandemii został chwilowo bez pracy, przyznawał w wywiadach, że chciałby, by sytuacja szybko wróciła do normy, by znów mógł zacząć zarabiać. Ale w czasie wolnym nie nudzi się:

- Mogę bardziej poświęcić siebie żonie i dziecku, lubimy być razem. Zająłem się ogrodem, zrobiłem zaległy porządek w garażu i w aucie. No i mam czas na hobby: fotografię, elektronikę i komputery.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (14)
Zobacz także