Kammel też się zaszczepił. Podał tragiczny powód

Tomasz Kammel zaszczepił się Pfizerem. Podał także powody decyzji. Jeden poruszający
Tomasz Kammel zaszczepił się Pfizerem. Podał także powody decyzji. Jeden poruszający
Źródło zdjęć: © AKPA
Grzegorz Kłos

19.04.2021 14:56

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Tomasz Kammel nie ma dobrej prasy. Jego słowa skierowane do Jacka Kurskiego wywołały prześmiewcze komentarze branży. Jednak ostatnia aktywność prezentera TVP nie zasługuje na nic innego jak tylko pochwałę.

Tomasz Kammel to jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy TVP, od wielu lat związany z takimi formatami, jak "The Voice Kids", "Dance Dance Dance" czy "Pytanie na śniadanie". I to właśnie do tego ostatniego programu prezenter nawiązał w swoim ostatnim wpisie na Instagramie.

Na profilu Kammela, który obserwuje ponad 250 tys. internautów, pojawił się ważny i potrzebny post. Dziennikarz TVP poinformował w nim, że poddał się szczepieniu na COVID-19. Na dowód wrzucił zdjęcie z zabiegu i wyliczył powody, dla których się zaszczepił. Jeden jest szczególnie poruszający.

"Dla mamy, dla ojca, dla przyjaciół, dla siebie, dla wszystkich i dla Kasi, naszej przekochanej garderobianej z "Pytanie na śniadanie", która zmarła na COVID-19 - zaszczepiłem się" - napisał prezenter TVP.

Tym samym Kammel dołączył do grona dużych nazwisk, które wykorzystują swoją rozpoznawalność i zasięgi do promowania akcji szczepień.

Post Tomasza Kammela zasługuje więc na najwyższe uznanie. Tym samym dziennikarz być może zrehabilituje się w oczach niektórych internautów po niezbyt fortunnym występie podczas koncertu "Cud życia" wyemitowanym w Wielkanoc.

Kammel w swojej zapowiedzi przywitał bowiem Jacka Kurskiego i jego wówczas ciężarną żonę, nazywając ich jeszcze nienarodzoną córkę Annę "cudem życia". Został za to bezlitośnie wyśmiany przez Piotra Gąsowskiego, który sparodiował go wykorzystując kultową scenę z "Misia", oraz w programie Kuby Wojewódzkiego.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (64)
Zobacz także