Trwa ładowanie...
d7lovf6

Kamil Durczok ma nową pracę. Prowadzi szkolenia z zakresu kryzysu wizerunkowego

Kamil Durczok znów próbuje stanąć na nogi. Po kolejnych skandalach udzielił wywiadu, w którym przyznał, czym obecnie się zajmuje. Może was zdziwić to, z czego się utrzymuje.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kamil Durczok wraca do publicznego życia
Kamil Durczok wraca do publicznego życia (YouTube)
d7lovf6

Kamil Durczok, który przez lata cieszył się ogromnym zaufaniem widzów, odszedł ze stacji TVN w atmosferze skandalu. Został oskarżony o molestowanie pracowników. Afera była na tyle poważna, że powołano komisję, która miała wyjaśnić, czy doszło do niewłaściwych zachowań.

10 marca 2015 r. komisja zakończyła prace w sprawie molestowania i mobbingu w stacji. Wydano oświadczenie, z którego jasno wynikało, że trzy osoby "zostały narażone na niepożądane działania". Popularny dziennikarz nie tylko został odsunięty od "Faktów", ale zupełnie wydalony z TVN-u. Gdy echa afery nieco przycichły, Durczok spróbował swoich sił jako wydawca i redaktor naczelny portalu silesion.pl. Niestety, jego biznes nie odniósł sukcesu.

d7lovf6

W połowie 2019 r. jego nazwisko znów trafiło na pierwsze strony gazet. Durczok, będąc nietrzeźwy, spowodował kolizję. Na Twitterze przyznał się do tego, że ma problemy z alkoholem. "Z tego nigdy się nie wytłumaczę. Choroba alkoholowa to potwór. Jestem alkoholikiem" - napisał. Dodatkowo do mediów wyciekła sprawa sfałszowanego weksla.

Kamil Durczok prowadził pod wpływem alkoholu. Dziennikarz przeprasza

Po tych aferach Durczok kolejny raz zniknął z życia publicznego. Wrócił dopiero kilka tygodni temu, zapowiadając swój nowy projekt. Zatem czym dziś się zajmuje i z czego się utrzymuje?

d7lovf6

- Trochę ze Szczyrku, z wynajmu domu, który przez tyle lat był moim azylem, moją ucieczką moim ukochanym miejscem. Trochę ze szkoleń, trochę z pomocy moich przyjaciół, którzy mnie nie opuścili i są ze mną - powiedział w najnowszej rozmowie z Markiem Czyżem.

Szkolenia, które prowadzi dziennikarz, dotyczą radzenia sobie z kryzysem wizerunkowym. Choć wywiad przeprowadzał przyjaciel Durczoka, nawet on był zdziwiony jego nowym biznesem. Miał spore wątpliwości co do wiarygodności byłego szefa "Faktów", który, sam mając problemy z wizerunkiem, szkoli innych. Czy potencjalny uczeń może mu wierzyć? Durczok miał gotową odpowiedź.

- Tym bardziej powinien wierzyć. Bo kto, jeśli nie ja, nauczy go, jakich błędów unikać, żeby się w takiej jak ja sytuacji nie znaleźć. W momencie, kiedy ta marka znajduje się w kryzysie albo, tak jak w moim przypadku, dostaję nieprawdopodobny łomot ze wszystkich stron, to pierwszą zasadą jest, że nigdy nie będziesz dobrym swoim PR-owcem - wyjaśnił.

d7lovf6

Dziennikarz przerywa milczenie ! Rozmowa z Kamilem Durczokiem

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d7lovf6

Podziel się opinią

Share
d7lovf6
d7lovf6