Kamery będą śledzić każdy jej ruch. Doda o własnym reality show

Dorota Rabczewska pokaże, jak wygląda jej codzienność
Dorota Rabczewska pokaże, jak wygląda jej codzienność
Źródło zdjęć: © AKPA

07.06.2021 07:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dorota Rabczewska wyznała, że jednym z jej marzeń jest własne reality show, w którym pokazałaby swoje życie. Według "Super Expressu", jest stacja zainteresowana tym pomysłem.

Doda nie bez powodu jest uznawana za jedną z najbarwniejszych gwiazd polskiej sceny muzycznej. W ciągu trwającej 23 lata kariery przeszła niejedną metamorfozę. Wiele osób uważa, że zaczynała w zespole Virgin, a widzowie kojarzą ją głównie z programu "Bar". Prawda jest jednak taka, że Dorota Rabczewska zaczęła występować na scenie i przed kamerami już jako 12-latka.

Od wokalistki-skandalistki do producentki filmowej. W swojej długoletniej karierze robiła już wiele, ale okazuje się, że ma jeszcze jedno zawodowe marzenie do odhaczenia. Co więcej, może się ono niebawem spełnić. Według doniesień "Super Expressu", już niedługo powstanie reality show o życiu Doroty Rabczewskiej.

- To moje wielkie marzenie, które bardzo bym chciała zrealizować. Bardzo bym chciała mieć swoje reality show. Ale nie takie jak Michał Wiśniewski, z całym szacunkiem. Bardziej takie w moim stylu. Mam już na nie cały pomysł. I uważam, że jest świetny. Więc naprawdę, Polsat, dajcie znać – powiedziała Doda na Instagramie.

Kamery miałyby towarzyszyć gwieździe nie tylko w domu, ale też podczas trasy koncertowej i innych przedsięwzięć zawodowych. Doda jest przekonana, że miałaby co pokazać. - Moje życie jest tak zwariowane, że wystarczyłoby go już na co najmniej 10 filmów, tyle samo książek, więc także na szalone reality show - twierdzi Rabczewska. Według tabloidu nieoficjalnie formatem zainteresowany jest Polsat.

Jak wiemy, Doda nie rzuca słów na wiatr, wierzy, że jest w stanie osiągnąć każdy zamierzony cel, a do tego jest tytanem pracy. Niewykluczone zatem, że już niebawem zobaczymy program o jej życiu.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (16)
Zobacz także