Trwa ładowanie...

Kalczyńska wyśmiała na wizji zmęczonego ojca dwójki dzieci. "Czy panią pogrzało?"

Kilka dni temu Anna Kalczyńska odniosła się w "Dzień Dobry TVN" do głośnego wyznania celebryty, który skarżył się na kryzys rodzicielski jako ojciec dwójki małych dzieci. Kalczyńska, która sama ma trójkę, parsknęła śmiechem i podała przykład swojego brata. Celebryta znany jako Ekskluzywny Menel wystosował ostrą odpowiedź.

Anna Kalczyńska wyśmiała zmęczenie Ekskluzywnego MenelaAnna Kalczyńska wyśmiała zmęczenie Ekskluzywnego MenelaŹródło: AKPA, fot: AKPA
d42uzdx
d42uzdx

Kamil Pawelski, znany w sieci jako Ekskluzywny Menel, to ojciec 4-letniego chłopca i rocznej dziewczynki. Niedawno było o nim głośno po wyznaniu, że poddał się zabiegowi wazektomii, gdyż nie chce mieć więcej potomstwa. Później przyznał się publicznie do "kryzysu rodzicielskiego" i "zmęczenia", które wiążę się z wychowywaniem dwójki małych dzieci.

"K..wa, jestem zmęczony. Jestem naprawdę zmęczony, a to dopiero początek. To jest najgorsze" - mówił na Instagramie, co zwróciło uwagę redakcji "Dzień Dobry TVN".

W jednym z odcinków śniadaniówki omawiano ten kryzys Ekskluzywnego Menela, co spotkało się z dużym rozbawieniem Anny Kalczyńskiej. - Kamil, ja cię zapraszam do mojego brata. On ma czworo dzieci, są w trakcie przeprowadzki, Filip pracuje non stop. Może zmienisz troszeczkę punkt widzenia - śmiała się Kalczyńska na wizji.

Dziennikarka zwróciła też uwagę, że z jednej strony celebryta jest w kryzysie, ale żeby o tym mówić, musi zamieszczać na Instagramie "pięknie zaaranżowane", wyidealizowane zdjęcia z życia rodzinnego.

d42uzdx

Pawelski odniósł się do słów Kalczyńskiej w długim, emocjonalnym wpisie. "Ja nie wiem, co się z tymi dziennikarkami ostatnio dzieje. Najpierw jedna klasyfikuje kolesi wedle wzrostu, teraz kolejna uzurpuje sobie prawo do definiowania, czy mężczyzna ma prawo czuć się zmęczony wychowywaniem swoich dzieci" - napisał Ekskluzywny Menel, pijąc do niedawnej afery z Anną Wendzikowską. "Was, Drogie Panie, to już zupełnie pogrzało? To jest jakiś konkurs na ambasadorstwo w toksycznej kobiecości?" - dopytywał instagramowy celebryta.

Pawelski dopowiedział, że jego kryzys wiążę się z dużymi zmianami w życiu. Niedawno pochował ojca i razem z żoną przeprowadził się do nowego domu, gdzie zaczął rozkręcać agroturystykę. Żona skupiła się na karierze po powrocie na rynek pracy, przez co to on musi się więcej zajmować domem i dziećmi.

"Zawsze stoję na stanowisku, że głupota jest gorsza od ignorancji. O głupotę Pani Kalczyńskiej nie posądzam. O ignorancję już tak" - kontynuował swój wpis.

d42uzdx

"Chciałbym tylko przypomnieć, szanowna pani Kalczyńska, że jesteśmy w czołówce krajów UE, jeżeli chodzi o ilość samobójstw wśród mężczyzn. Oczywiście składa się na to wiele czynników, niemniej odbieranie nam, mężczyznom, prawa do mówienia o naszych frustracjach, zmęczeniu, problemach natury psychologicznej, w mojej ocenie, jest jednym z głównych czynników wpływających na takie, a nie inne statystyki" - stwierdził bloger.

Pawelski zarzucił Kalczyńskiej, że zaprezentowała "idiotyczną postawę", która jest jak "splunięcie na każdego mężczyznę, który decyduje się na zaangażowanie w wychowywanie swoich dzieci i idącą za tym frustrację, demotywację i zmęczenie".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d42uzdx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d42uzdx