Trwa ładowanie...
d366bbk

"Kabaret na żywo" zastąpi na antenie Polsatu "Must be the music"

Pierwsze plotki na ten temat pojawiły się, gdy pod koniec finałowego odcinka 11. sezonu nie ogłoszono następnego castingu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Kabaret na żywo" zastąpi na antenie Polsatu "Must be the music"
(AKPA)
d366bbk

Na początku czerwca Polsat poinformował, że "Must Be The Music" znika z anteny.

- Program przez kilka lat cieszył się ogromną popularnością i jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. Postanowiliśmy jednak, że jesienią zaproponujemy widzom coś innego, a "Tylko muzyka" być może jeszcze kiedyś powróci na antenę - powiedział rzecznik prasowy stacji, Tomasz Matwiejczuk.

Polsat nie podał jednak konkretnego powodu zdjęcia programu z anteny. Oficjalnie - format został wystarczająco wyeksploatowany. "Must be the music" był jednak swoistym fenomenem w telewizji. Doczekał się jedenastu edycji i był nadawany bez większych przerw zarówno w jesiennych jak i wiosennych ramówkach, podczas gdy konkurencyjne programy realizowały tylko jedną edycję w roku.

d366bbk

Widzowie długo zachodzili w głowę, jaki program zastąpi na antenie muzyczne show. Dziś już wiemy. Jak poinformował serwis wirtualnemedia.pl, miejsce "Must be the music" zajmie "Kabaret na żywo". Będzie to nowe cotygodniowe show kabaretowe, które zadebiutuje na ekranach już 4 września br. o godz. 20.00 (tutaj możecie sprawdzić aktualny program telewizyjny). Każdy odcinek będzie realizowany na żywo z udziałem publiczności. Pierwszy zatytułowany będzie "Przychodzi baba do lekarza", a występujący w nim satyrycy zmierzą się z tematyką medyczną. Prowadzącymi premierowej odsłony programu będą członkowie Kabaretu Skeczów Męczących.

Na scenie programu pojawią się m.in.: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Ani Mru Mru, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Smile, Kabaret Młodych Panów, Grupa Mocarta, Katarzyna Pakosińska, Marcin Daniec, Artur Andrus, Stanisław Tym, Jerzy Kryszak, Cezary Pazura i Abelard Giza. W produkcji wystąpią również takie gwiazdy polskiej sceny muzycznej jak: Kuba Sienkiewicz, Michał Szpak i zespół Sound'n'Grace.

Zobacz także: #dziejesienazywo: Robert Górski z Kabaretu Moralnego Niepokoju mówi o cenzurze

d366bbk

Podziel się opinią

Share
d366bbk
d366bbk