Trwa ładowanie...
05-08-2014 15:58

Już w sierpniu żółta Barracuda Nasha Bridgesa z impetem wjedzie na CBS Action!

Już w sierpniu żółta Barracuda Nasha Bridgesa z impetem wjedzie na CBS Action!Źródło: mat. dystrybutora
d76ckdv
d76ckdv

Nash Bridges” to serial o śledztwach prowadzonych przez jednostkę dochodzeniową policji w San Francisco. Tytułowy bohater (w tej roli Don Johnson)
już od pierwszych odcinków będzie miał sporo na głowie. Jego druga żona zażąda rozwodu, nastoletnia córka zaskoczy pomysłowością, a praca inspektora policji dostarczy jak zwykle moc ryzykownych zadań. Gangi siejące postrach i śmierć, terroryści, potężne organizacje przestępcze, nielegalny hazard, zabójstwa na tle politycznym to nieodłączne elementy życia Nasha i ekipy policyjnej, którą dowodzi. Premierowe odcinki od 6 sierpnia w dni powszednie o godzinie 15:00 oraz 19:00 na CBS Action!

Do zadań Nasha należy ochrona najważniejszych ludzi w mieście. W 1. sezonie będzie on próbował powstrzymać byłego policjanta z zaburzeniami psychicznymi, którego celem będzie zabicie samego burmistrza. Bridges wraz ze swoją jednostką stawi także czoła gangsterom siejącym postrach w Chinatown. Nie będzie czasu na odpoczynek! Policjanci zachowają czujność, nawet wracając z wieczoru kawalerskiego. Dochodzeniówka z San Francisco rozprawi się także z niemającym żadnych zasad dealerem heroiny, zajmie się sprawą morderstwa pewnego sędziego oraz zaginięciem inspektora Harveya Leeka. Czy znajomość miasta, intuicja śledcza i niezaprzeczalny urok osobisty Nasha wystarczą, by zaprowadzić ład na ulicach San Francisco?

Ciekawostki o serialu „Nash Bridges” i Donie Johnsonie:

- Główny bohater serialu jeździ Plymouth Barracudą z 1970 roku, na potrzeby serialu przerobioną na model z roku 1971 (a to dlatego, że tych kultowych samochodów powstało rok później zaledwie 14). Samochód Nasha Bridgesa został sprzedany na aukcji za 130 tysięcy dolarów.
- To nie jedyne kultowe auto, które pojawiło się w serialu. Inspektor Hervey Leek jeździł Fordem Ranchero z 1972 roku.
- Donald Wayne Johnson, bo tak brzmi pełne imię i nazwisko aktora wcielającego się w rolę Nasha Bridgesa, pięć razy stawał na ślubny kobiercu, w tym dwukrotnie z Melanie Griffith (obecną żoną Antonia Banderasa). Dwa pierwsze związki małżeńskie zostały anulowane. Zalegalizowanych związków byłoby z pewnością więcej, gdyby nie zmiana decyzji aktorki Patti D'Arbanville, z którą gwiazdor ma syna. Co ciekawe, Johnson spotykał się także z Barbrą Streisand. W 1999 roku poślubił osobę spoza show biznesu - Kelley Phleger, z którą jest do dziś. Don Johnson jest ojcem pięciorga dzieci.
- Don od najmłodszych lat przejawiał talent artystyczny. Już jako pięciolatek śpiewał w kościelnym chórze. Muzyczne ciągoty aktora znalazły ujście w wydanych przez niego albumach: „Heartbeat”, „Let It Roll” i „The Essential”.
- Przez wiele lat Don Johnson rozmawiał o współpracy z Quentinem Tarantino. Szczęśliwy finał tych rozmów przyszedł w 2013 roku, gdy panowie spotkali się na planie „Django”, gdzie Johnson zagrał Wielkiego Tatusia. W roli tej aktor był całkowicie nie do poznania.
- Niewiele osób wie, że gwiazdor ten, znany przede wszystkim z serialu „Nash Bridges” i „Policjanci z Miami”, zagrał w ponad 50 filmach pełnometrażowych.
- Cheech Marin (grający w serialu Joe’go Domingeza) regularnie występuje w filmach Roberta Rodrigueza („Od zmierzchu do świtu”, „Grindhouse: Planet Terror”, „Maczeta”).
Na 1. sezon serialu „Nash Bridges” zapraszamy w dni powszednie od 6 sierpnia o godzinie 15:00 i 19:00.

d76ckdv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d76ckdv