Trwa ładowanie...

Już w 2. odcinku gra o milion? Miał być porywający finał, a było rozczarowanie

Brawurowa gra Wojciecha zakończyła się bolesnym upadkiem. Wtedy do studia wkroczył Paweł Duda i pokazał pazur, odpowiadając na pytanie o Agatę Kornhauser-Dudę.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Już w 2. odcinku gra o milion? Miał być porywający finał, a było rozczarowanieŹródło: TVN/stopklatka
d2uvv1j

Po tym odcinku spodziewaliśmy się wiele. Widzowie i internauci zastanawiali się, czy w końcu padnie milion. Wojciech, anestezjolog z Poznania, rozpoczął bowiem poniedziałkową grę od zagadnienia o 500 tys. zł.

"Kto jako pierwszy skonstruował i oblatał samolot pasażerski ponaddźwiękowy?"- takie pytanie usłyszał Wojciech z ust Huberta Urbańskiego. W podpowiedziach znalazły się propozycje: A. Amerykanie, B. Francuzi i Anglicy, C. Rosjanie, D. Holendrzy i Belgowie.

Po krótkiej analizie uczestnik teleturnieju zdecydował się zaznaczyć odpowiedź B, co okazało się wielkim błędem. Wojciech opuścił studio z 450 tys. zł., a widzowie nie kryli rozczarowania.

Kolejnym uczestnikiem wyłonionym przez Huberta Urbańskiego był Paweł Duda. Uczestnik dał się poznać, jako dość ostrożny gracz, który już na początku gry posiłkował się kołami ratunkowymi. Internauci w mig to wyłapali.

Później gracz się rozkręcił i zanim się obejrzeliśmy, padło pytanie za 40 tys. zł, które brzmiało: Pieśń L. Waryńskiego za słowami "Gdy którego stryczek zdusi - I to bagatela: Bo człek każdy umrzeć musi - Gwałt rodzi mściciela". Paweł przyznał, że nie zna prawidłowej odpowiedzi. Mimo to zaryzykował i zaznaczył odpowiedź C., czyli "Mazur Kajdaniarski". I to był strzał w dziesiątkę.

d2uvv1j

Zdaje się, że przypadkowym nie było pytanie o polską pierwszą damę oraz jej najbliższego krewnego. I tym razem Pawłowi Dudzie udało się strzelić w poprawną odpowiedź, którą był Jakub Duda, czyli poeta i nauczyciel akademicki.

Uczestnik ostatecznie zakończył poniedziałkową grę ze 125 tys. zł, a we wtorek zmierzy się z pytaniem o ćwierć miliona.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2uvv1j
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2uvv1j
d2uvv1j