Trwa ładowanie...
ycipk-3w7wzg

Już w 2. odcinku gra o milion? Miał być porywający finał, a było rozczarowanie

Brawurowa gra Wojciecha zakończyła się bolesnym upadkiem. Wtedy do studia wkroczył Paweł Duda i pokazał pazur, odpowiadając na pytanie o Agatę Kornhauser-Dudę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wojciech, uczestnik show, zaliczył bolesną porażkę
Wojciech, uczestnik show, zaliczył bolesną porażkę (TVN/stopklatka)
ycipk-3w7wzg

Po tym odcinku spodziewaliśmy się wiele. Widzowie i internauci zastanawiali się, czy w końcu padnie milion. Wojciech, anestezjolog z Poznania, rozpoczął bowiem poniedziałkową grę od zagadnienia o 500 tys. zł.

"Kto jako pierwszy skonstruował i oblatał samolot pasażerski ponaddźwiękowy?"- takie pytanie usłyszał Wojciech z ust Huberta Urbańskiego. W podpowiedziach znalazły się propozycje: A. Amerykanie, B. Francuzi i Anglicy, C. Rosjanie, D. Holendrzy i Belgowie.

Po krótkiej analizie uczestnik teleturnieju zdecydował się zaznaczyć odpowiedź B, co okazało się wielkim błędem. Wojciech opuścił studio z 450 tys. zł., a widzowie nie kryli rozczarowania.

ycipk-3w7wzg

Kolejnym uczestnikiem wyłonionym przez Huberta Urbańskiego był Paweł Duda. Uczestnik dał się poznać, jako dość ostrożny gracz, który już na początku gry posiłkował się kołami ratunkowymi. Internauci w mig to wyłapali.

ycipk-3w7wzg

Później gracz się rozkręcił i zanim się obejrzeliśmy, padło pytanie za 40 tys. zł, które brzmiało: Pieśń L. Waryńskiego za słowami "Gdy którego stryczek zdusi - I to bagatela: Bo człek każdy umrzeć musi - Gwałt rodzi mściciela". Paweł przyznał, że nie zna prawidłowej odpowiedzi. Mimo to zaryzykował i zaznaczył odpowiedź C., czyli "Mazur Kajdaniarski". I to był strzał w dziesiątkę.

Zdaje się, że przypadkowym nie było pytanie o polską pierwszą damę oraz jej najbliższego krewnego. I tym razem Pawłowi Dudzie udało się strzelić w poprawną odpowiedź, którą był Jakub Duda, czyli poeta i nauczyciel akademicki.

Uczestnik ostatecznie zakończył poniedziałkową grę ze 125 tys. zł, a we wtorek zmierzy się z pytaniem o ćwierć miliona.

ycipk-3w7wzg

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-3w7wzg

ycipk-3w7wzg
ycipk-3w7wzg