RozrywkaJuż nie Ola! Marek z "Rolnik szuka żony" pokazał kolejną młodszą ukochaną. Pasują do siebie?

Już nie Ola! Marek z "Rolnik szuka żony" pokazał kolejną młodszą ukochaną. Pasują do siebie?

Już nie Ola! Marek z "Rolnik szuka żony" pokazał kolejną młodszą ukochaną. Pasują do siebie?
Źródło zdjęć: © Facebook.com

08.02.2017 13:58, aktual.: 23.05.2017 10:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Marek Walczak, uczestnik 3. edycji "Rolnik szuka żony", w końcu szczęśliwie zakochany! Kim jest jego nowa wybranka?

Choć Marek Walczak nie znalazł miłości w 3. edycji programu "Rolnik szuka żony", nie porzucił poszukiwań tej "jednej jedynej". Tuż po zakończeniu show jeszcze raz przejrzał wszystkie listy od kobiet, które przed kamerami chciały z nim nawiązać znajomość. Ostatecznie postanowił skontaktować się z Olą. Farmer z dumą opowiadał w mediach, że jego wybranka jest od niego dużo młodsza i dzięki temu, jak sam stwierdził, "najpierw to on zaopiekuję się nią, a potem ona nim". Twierdził również, że jego ukochana nie widzi problemu w tym, co stało się przeszkodą dla jego kandydatek w programie (wszędobylskie muchy i skubanie żywych gęsi). Mało tego, otwarcie przyznał, że jest gotowy po raz trzeci zostać ojcem.

Niestety, wszystko wskazuje na to, że związek z Olą nie przetrwał próby czasu. Myli się jednak ten, kto uważa, że rolnik znów cierpi z powodu samotności. Wprost przeciwnie! Jego serce szybko zajęła kolejna młodsza dama - Jula Chmielewska. Co ciekawe, tych dwoje nie ukrywa wzajemnej fascynacji, choć wcześniej Marek chronił wizerunek swojej wybranki. Od jakiegoś czasu para publikuje na Facebooku wspólne zdjęcia i obsypuje się komplementami. Nie brakuje również śmiałych wyznań i deklaracji. Czy tym razem uczucie przetrwa?

Przy okazji publikacji jednego ze zdjęć wyszło na jaw, że rolniczka Monika wciąż jest szaleńczo zakochana w Filipie. Jak widać, Marek pozazdrościł koleżance z programu miłości i również robi wszystko, aby teraz to jego związek okazał się tym szczęśliwym.

Obraz
© Facebook.com
Obraz
© Facebook.com

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (51)
Zobacz także