Trwa ładowanie...

Porzucił je na oczach milionów widzów. Jak dziś wygląda życie kandydatek Łukasza z "Rolnik szuka żony"?

Jak potoczyły się dalsze losy odrzuconej przez Łukasza Patrycji i Anny? Wszystko wskazuje na to, że dziewczyny nie zamierzają roztrząsać porażki i obie znalazły już swoje drugie połówki.

Porzucił je na oczach milionów widzów. Jak dziś wygląda życie kandydatek Łukasza z "Rolnik szuka żony"?Źródło: Facebook.com
d22qpdk
d22qpdk

Łukasz Siebers długo bił się z myślami, której uczestniczce "Rolnik szuka żony" oddać swoje serce. W końcu wybór padł na Patrycję Dziubich - młodą farmaceutkę z Torunia. Burzliwym związkiem tych dwojga żyli wszyscy fani 3. edycji programu. Gdy para się rozstała, widzowie podzielili się na tych, którzy kibicowali odrzuconej dziewczynie, i tych, którzy popierali młodego farmera. Jak dziś, po kilku miesiącach od zakończenia show, wygląda życie Patrycji?

Po programie prawie 800 chłopaków było chętnych na randkę z farmaceutką. Dziewczyna przeprowadziła ostrą selekcję i zdecydowała się oddać serce koledze po fachu - Krzysztofowi ze Szczecina. Nowy wybranek Kujawianki spełnia wszystkie jej wymagania: jest wysoki, wysportowany i kocha podróże. Patrycja świata poza nim nie widzi i oboje planują już wspólną przyszłość.

- Mam super chłopaka od kilku miesięcy. Z Łukaszem nie utrzymuję kontaktu, bo po co? Nie ma on nic do powiedzenia ani zaoferowania. U mnie wszystko wspaniałe się układa, w marcu kończę staż, wyprowadzam się do Szczecina. Ogólnie w tym roku dużo się zmieni. Dowiecie się w odpowiednim czasie - powiedziała dziewczyna w rozmowie z "Faktem".

Drugą dziewczyną, w której Łukasz widział kandydatkę na żonę, była Anna Wesołowska. Rolnik przed kamerami stwierdził, że odrzucił ją tylko dlatego, że "nie poczuł chemii". Blondwłosa poznanianka już w ostatnim odcinku 3. edycji przyznała, że jest szczęśliwie zakochana. Jej wybrankiem został tajemniczy Tomasz.

d22qpdk

- Jestem nadal w związku, z tym samym mężczyzną. Mieszka w Gnieźnie. Poznaliśmy się już rok temu, ale widocznie to nie był nasz czas na siebie. Teraz jestem szczęśliwa i wszystko idzie w dobrym kierunku - podsumowała Anna w tabloidzie.

Facebook.com
Źródło: Facebook.com

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

d22qpdk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d22qpdk