Trwa ładowanie...
d30xm4p
Już dziś startuje Telewizja WP! Co zobaczymy na antenie?

Już dziś startuje Telewizja WP! Co zobaczymy na antenie?

Już dziś rusza nowy telewizyjny kanał - Telewizja WP. Wystartujemy o 16:50 programem #dziejesię, który poprowadzi Maciej Orłoś. Program Telewizji WP to między innymi wiele światowych, serialowych hitów oraz ciekawe, nowatorskie pasma publicystyczne, lifestylowe i informacyjne. Kanał będzie nadawany w naziemnej telewizji cyfrowej (MUX8) oraz w wybranych sieciach kablowych, a od 5 grudnia widzowie mogą go oglądać również na stronie głównej Wirtualnej Polski.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d30xm4p

Wśród twarzy kanału znaleźli się znakomici dziennikarze, między innymi* Maciej Orłoś i Kamila Biedrzycka-Osica, oraz komentatorzy różnych opcji politycznych, *Jacek Żakowski, Sławomir Sierakowski czy Paweł Lisicki. Gośćmi w telewizyjnym studiu codziennie od poniedziałku do piątku od 9:00 do 10:00 będą znane osobistości życia publicznego i bohaterowie bieżących wydarzeń, wśród nich politycy, eksperci, ludzie biznesu, kultury i sportu.

Od 10:00 do 11:00 emitowany będzie program poświęcony lifestylowi, modzie, zdrowiu i urodzie oraz bieżącym wydarzeniom z show-biznesu. W studiu z gośćmi dyskutować będą między innymi Małgorzata Ohme i Aleksandra Szwed, które wraz z Katarzyną Krupą, Nikolą Zbyszewską i Patrykiem Ignaczakiem poprowadzą program na żywo.

d30xm4p

Codzienną porcję najważniejszych informacji z kraju i świata zapewni o 16:50 i 18:45 program #dziejesię, którego gospodarzami będą Maciej Orłoś i Igor Sokołowski.

Ramówka kanału to jednak nie tylko publicystyka na najwyższym poziomie - zobaczymy także kultowe seriale, wśród których na pewno każdy z widzów znajdzie coś dla siebie. Szeroka oferta zdobyła uznanie milionów widzów na całym świecie, a teraz ma szansę powalczyć o fanów w Polsce. Wśród nich m.in. hitowy serial science fiction – „Orphan Black”, którego odtwórczyni głównej roli, Tatiana Maslany zdobyła w tym roku nagrodę Emmy; brytyjski serial kryminalny „Upadek” z Gillian Anderson, znaną doskonale „Z Archiwum X”; rosyjski miniserial historyczny „Katarzyna” o losach Katarzyny Wielkiej, który zachwyca przepychem i kostiumami.

W kolejnych tygodniach zobaczymy także dramat wojenny „Koniec defilady” z plejadą gwiazd takich Benedict Cumberbatch czy Rebecca Hall, trzymający w napięciu thriller psychologiczny „Więźniowie Wojny”, który był pierwowzorem dla kultowego "Homeland", czy popularny serial kryminalny „Most nad Sundem” z wybitną Sofią Helin w roli głównej.

d30xm4p

Na antenę trafi także pasjonujący serial "Kobiety w czerni", w którym Jackie, Vanessa i Katia postanawiają zakończyć nieszczęśliwe życie u boku swoich mężów i w tym celu decydują się na prawdziwie wybuchowe rozwiązanie. Wciągająca fabuła i zaskakujące wątki zapewne przypadną widzom do gustu. Zobaczcie zapowiedź emocjonującego hitu:

Większość tych pozycji znajdzie się w bezpłatnej kolekcji VOD – uruchomionej już 5-go grudnia na stronie głównej Wirtualnej Polski. Telewizyjny player, widoczny w oknie portalu, da również widzom możliwość cofnięcia się do już wyemitowanych programów czy seriali. Telewizja WP stawia też na interakcję z widzami, którzy będą mogli współtworzyć programy, miedzy innymi udostępniając wideo własnej produkcji, które stacja będzie pokazywać na antenie oraz w oficjalnym serwisie telewizji. Takiej telewizji w Polsce jeszcze nie było!

Więcej informacji w programie telewizyjnym

Sprawdź, jak odbierać kanały na nowym multipleksie MUX-8

d30xm4p

Podziel się opinią

Share
d30xm4p
d30xm4p