ycipk-15uedp

Justyna Żyła popełniła gafę. Internauci szybko jej to wytknęli

Justyna Żyła po raz kolejny podpadła internautom. Tym razem za sprawą ortograficznej wpadki, która rozjuszyła jej obserwatorów na Instagramie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Justyna Żyła zaliczyła ortograficzną wpadkę
Justyna Żyła zaliczyła ortograficzną wpadkę (AKPA)
ycipk-15uedp

Justyna Żyła, po tym, jak odpadła z "Tańca z gwiazdami", wróciła do swoich dotychczasowych obowiązków. Znów dzieli czas między wychowywanie dzieci, gotowanie na YouTube i pracę na planie jej autorskiej produkcji "Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta!". I to właśnie kadr z tego programu pojawił się ostatnio na jej profilu na Instagramie.

"Sprawa jest bardzo poważna, bo nie dość, że małżeństwo bohaterów wisi na włosku, to jeszcze mąż oskarża żonę o kradzież 20 tysięcy złotych. Powiem Wam, że pierwszy raz tak mi się podniosło ciśnienie!" - podpisała zdjęcie.

ycipk-15uedp

Fotka z pewnością przeszłaby bez większego echa, gdyby nie... hasztagi. Pod postem Żyła dodała: "#byłogorąco #kłutnie #alepoco #udanego #popoludnia #pozdrawiam". Nie trzeba było długo czekać, aż internauci zlokalizują ortograficzną gafę blogerki.

"Jaki taniec, taka klutnia", "Dlaczego ludzie, w tym cała masa celebrytów różnego kalibru, nie uczy się ortografii", "To chodziło o kutie na święta" - grzmią w komentarzach. Cóż, nie ma się czemu dziwić.

ZOBACZ WIDEO: Justyna Żyła mierzy się z hejtem. "Staram się tym nie przejmować"

ycipk-15uedp
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-15uedp

ycipk-15uedp
ycipk-15uedp