Trwa ładowanie...
dy7isrl

Justyna Żyła popełniła gafę. Internauci szybko jej to wytknęli

Justyna Żyła po raz kolejny podpadła internautom. Tym razem za sprawą ortograficznej wpadki, która rozjuszyła jej obserwatorów na Instagramie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Justyna Żyła zaliczyła ortograficzną wpadkę
Justyna Żyła zaliczyła ortograficzną wpadkę (AKPA)
dy7isrl

Justyna Żyła, po tym, jak odpadła z "Tańca z gwiazdami", wróciła do swoich dotychczasowych obowiązków. Znów dzieli czas między wychowywanie dzieci, gotowanie na YouTube i pracę na planie jej autorskiej produkcji "Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta!". I to właśnie kadr z tego programu pojawił się ostatnio na jej profilu na Instagramie.

"Sprawa jest bardzo poważna, bo nie dość, że małżeństwo bohaterów wisi na włosku, to jeszcze mąż oskarża żonę o kradzież 20 tysięcy złotych. Powiem Wam, że pierwszy raz tak mi się podniosło ciśnienie!" - podpisała zdjęcie.

Fotka z pewnością przeszłaby bez większego echa, gdyby nie... hasztagi. Pod postem Żyła dodała: "#byłogorąco #kłutnie #alepoco #udanego #popoludnia #pozdrawiam". Nie trzeba było długo czekać, aż internauci zlokalizują ortograficzną gafę blogerki.

dy7isrl

"Jaki taniec, taka klutnia", "Dlaczego ludzie, w tym cała masa celebrytów różnego kalibru, nie uczy się ortografii", "To chodziło o kutie na święta" - grzmią w komentarzach. Cóż, nie ma się czemu dziwić.

ZOBACZ WIDEO: Justyna Żyła mierzy się z hejtem. "Staram się tym nie przejmować"

dy7isrl

Podziel się opinią

Share
dy7isrl
dy7isrl