Trwa ładowanie...
d43bik6

Justyna Żyła nie poddaje się. Wiemy, co zatańczy w najbliższym odcinku

Po pierwszym odcinku "Tańca z gwiazdami" na Justynę Żyłę spłynęła fala krytyki. Pojawiły się głosy, że blogerka kulinarna nie pojawi się więcej na parkiecie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Justyna Żyła zatańczy foxtrota w "Tańcu z gwiazdami"
Justyna Żyła zatańczy foxtrota w "Tańcu z gwiazdami" (Materiały prasowe)
d43bik6

Okazuje się, że Justyna Żyła jak na góralkę przystało, nie poddaje się. Dzielnie trenuje pod okiem Tomasz Barańskiego i już w piątek zaprezentuje na parkiecie foxtrota. Gwiazda stara się opanować trudną choreografię i pokazać jurorom, że stać ją na więcej.

ZOBACZ: Justyna Żyła obładowana torbami wychodzi z konferencji Polsatu

Justyna Żyła ani myśli rozstawać się z programem. Po pierwszym odcinku "Tańca z gwiazdami" Iwona Pavlović oceniła blogerkę bardzo surowo, co zmartwiło uczestniczkę show.

d43bik6

- Chciałabym być taką małpą - nic nie widzę, nic nie słyszę, nic nie mówię złego. Ale całe moje ciało krzyczy: nie! - powiedziała jurorka.

Żyła dostała najniższą możliwą notę od Pavlović, czyli 1 punkt. W obronie Justyny stanął jej taneczny partner, Tomek Barański. Poza tym gwiazda otrzymała sporo wsparcia od pozostałych uczestników "Tańca z gwiazdami" i od dzieci, które wspierały mamę na widowni.

To wszystko dodało Justynie Żyle skrzydeł i już w najbliższym odcinku zamierza pokazać na co ją stać. Kibicujecie jej w tanecznym show?

d43bik6

Podziel się opinią

Share

d43bik6

d43bik6