Trwa ładowanie...

Justyna Żyła idzie o krok dalej. Będzie szukać męża w telewizji

Justyna Żyła robi wszystko, by media o niej nie zapomniały. Po "Tańcu z Gwiazdami" i "Pierzemy brudy do czysta!" przyszedł czas na kolejne show. Tym razem była żona skoczka będzie przed kamerami szukać męża.

Share
Justyna Żyła idzie o krok dalej. Będzie szukać męża w telewizji
Źródło: ONS.pl
d23n387

Justyna Żyła z impetem wdarła się do show-biznesu. Jej kariera w mediach zaczęła się, gdy publicznie prała rodzinne brudy i opowiadała o rozwodzie na Instagramie. Gdy Piotr Żyła milczał i odciął się od medialnego szumu, jego (jeszcze) żona wylewała emocje w mediach społecznościowych.

Jako że show-biznes nie cierpi pustki i kocha kolorowe osobowości, góralka została zasypana ofertami pracy. Imprezy, premiery, własna książka kucharska, udział w "Tańcu z Gwiazdami", własny program w telewizji i wisienka na torcie - sesja w "Playboyu". Ze słynnej już okładki krzyczał wówczas napis: "Góralu, czy ci nie żal?". Dla byłej żony skoczka to wciąż jednak za mało.

d23n387

Jak informuje "Flesz", Żyła została gwiazdą nowego show na antenie Active Family. Główne założenie programu jest proste: celebrytka ma znaleźć męża.

- O serce Justyny będzie walczyło kilku kandydatów z całej Polski. Kto wie, może wśród nich Żyła znajdzie swoją drugą połówkę - zdradziła osoba z produkcji na łamach "Flesza".

Jak podaje dwutygodnik, zdjęcia ruszą wiosną, a premiera pierwszego odcinka zaplanowana jest jeszcze na 2020 rok. Będziecie oglądać?

ZOBACZ WIDEO: Justyna Żyła mierzy się z hejtem. "Staram się tym nie przejmować"

d23n387

Podziel się opinią

Share
d23n387
d23n387