ycipk-2c84j4

Justyna Żyła będzie "prała brudy" w telewizji. Zaczęło się wielkie odliczanie

Gdy przekazano informację o tym, że Justyna Żyła będzie prowadziła swój program, internauci nie dowierzali. Dla tych, którzy wciąż nie wierzą, stacja zaczęła wielkie odliczanie. Do publicznego "prania brudów" zostało 10 dni.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wielkie odliczanie rozpoczęte.
Wielkie odliczanie rozpoczęte. (East News)
ycipk-2c84j4

Była żona Piotra Żyły szokuje na każdym kroku. I kiedy wszyscy myśleli, że po rozbieranej sesji na łamach magazynu dla panów raczej niczym nie zaskoczy, pojawił się program "Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta", który będzie emitowany w stacji Active Family TV.

Formuła programu jest raczej oczywista. Wszystko zdradza dosadna nazwa show. Chodzi o rozwiązywanie konfliktów między ludźmi. Telewizja zaczęła wielkie odliczenie. Jak sami piszą, "nadchodzi wichura", do której pozostało 10 dni.

ycipk-2c84j4

"10 dni do premiery programu "Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta!"! 18 grudnia o godz. 22.00 pierwsza historia! Kto ją opowie? Zdradzimy jedynie, że będzie międzynarodowo" - czytamy na profilu stacji.

Internauci są bezlitośni i szczerze komentują zaistniałą sytuację. "To jest żenujące", "Ta pani już wystarczająco się skompromitowała" - widnieją komentarze w sieci.

Nie pozostaje nam nic innego, jak poczekać do premiery i obejrzeć pierwszy odcinek hucznie zapowiadanego show. Będziecie oglądać?

ycipk-2c84j4
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2c84j4

ycipk-2c84j4
ycipk-2c84j4