Justyna Tomańska i Mariusz Totoszko rozstali się. "Pozostajemy dobrymi rodzicami. Nie przyjaciółmi"

Mariusz Totoszko i Justyna Tomańska rozstali się po 12 latach. Na Facebooku poinformowała o tym pisarka
Mariusz Totoszko i Justyna Tomańska rozstali się po 12 latach. Na Facebooku poinformowała o tym pisarka
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA

24.03.2022 14:23, aktual.: 24.03.2022 17:08

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Justyna Tomańska poinformowała o rozstaniu z Mariuszem Totoszką. Pisarka ujawniła też, w jakich relacjach pozostaje z byłym partnerem i ojcem nastoletniej Zosi.

"Czasami w miłości nie układa się tak dobrze jak w pracy... Wolałabym miłość, no ale cóż" - napisała na Facebooku Justyna Tomańska, ujawniając, że rozstała się z Mariuszem Totoszką. "Zero facetów przez minimum rok. Tak, nie jesteśmy z Mario już w związku, ale jako dorośli i kochający Zosię pozostajemy dobrymi rodzicami. Nie przyjaciółmi" - czytamy we wpisie.

Pisarka, jak wynika z opublikowanego posta, wciąż przebywa w Hiszpanii, gdzie dwa lata temu przeprowadziła się na stałe z rodziną. Mariusz Totoszko od kilkunastu tygodni milczy za to w mediach społecznościowych. Ostatni post na jego instagramowym profilu pojawił się pod koniec ubiegłego roku. Muzyk nie skomentował jak dotąd informacji o rozstaniu z pisarką.

Justyna Tomańska, autorka takich książek jak "Polka w Londynie" czy "Polska w Madrycie", a także menadżerka zespołu Volver, poznała Mariusza Totoszkę w 2010 roku. Rok później na świat przyszła ich córka Zosia. Przypomnijmy, że wokalista, który zyskał przed laty popularność za sprawą programu "Idol", ma też straszą córkę z poprzedniego związku Julię.

Kilka dni temu Justyna Tomańska zamieściła na Instagramie enigmatyczny wpis o zmianach, który w kontekście najnowszych informacji o rozstaniu nabiera zupełnie nowego znaczenia.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (8)
Zobacz także