Julia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" rozkwita w nowym związku. Pokazała piękny prezent od ukochanego

Julia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" znalazła miłość poza programem
Julia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" znalazła miłość poza programem
Źródło zdjęć: © TVN
oprac. MOS

01.04.2022 10:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Uczestniczka randkowego show TVN nie znalazła prawdziwej miłości w programie. Za to jeden z fanów "Ślubu od pierwszego wejrzenia" okazał się być jej spełnieniem marzeń. Julia nie kryje się ze swoim szczęściem.

Julia Gołębiowska w 7. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" została dobrana przez ekspertów z Tomaszem Jochymskim. Szybko okazało się, że nie łączy ich nic poza wykonywaniem tego samego zawodu. Poza tym mężczyzna krytykował wygląd swojej żony, twierdząc, że gdyby schudła, to ich relacja by się polepszyła. Nic dziwnego, że to małżeństwo skończyło się na telewizyjnym eksperymencie.

Niedawno kobieta świętowała odzyskanie wolności - w końcu sąd orzekł jej rozwód z Tomaszem. Julia długo wyczekiwała na ten dzień, bowiem ma już poważne plany co do innego mężczyzny. Od kilku miesięcy nie kryje się z tym, że jest zakochana.

Partner uczestniczki show zainteresował się nią po przeczytaniu w internecie artykułu na jej temat. Odważył się do niej napisać, a z biegiem czasu ich znajomość nabrała rumieńców. Nadal dzieli ich spora odległość, ale Julia nie ukrywa, że planuje zamieszkać z nowym partnerem. Ten cały czas zabiega o jej względy, co udowadnia jej ostatnie zdjęcie na Instagramie.

"Niespodziewanie zapukała dziś do moich drzwi poczta kwiatowa... Bileciku brak, jednak domyślam się od kogo. Bukiet przepięknych, czerwonych róż - moje ukochane kwiaty. Uśmiech nie zniknie z mojej twarzy do końca dnia" - napisała Julia.

Julia z bukietem kwiatów od ukochanego
Julia z bukietem kwiatów od ukochanego© Instagram | x
Uśmiech nie schodził z twarzy Julii
Uśmiech nie schodził z twarzy Julii© Instagram | x
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (12)
Zobacz także