Trwa ładowanie...
d13eons

Julia Pietrucha znalazła pracę, na której tak jej zależało?

Z anteny Trójki znika audycja Moniki Brodki, ale pojawia się nowy autorski program innej polskiej wokalistki, a także aktorki, Julii Pietruchy.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Julia Pietrucha
Julia PietruchaŹródło: ONS.pl
d13eons

Audycja otrzymała tytuł "Warzywniak wieczorową porą". Muzycznych wyborów Julii Pietrucha będzie można słuchać w piątki, po godzinie 22.00.

Ponadto artystka otworzy drugą odsłonę cyklu Miejskie Granie w Samo Ż w Krakowie. Występ odbędzie się 6 lipca. - Piękne melodie, łagodność i kojące dźwięki ukulele - to wszystko już w czwartek - zachęcają organizatorzy. Wstęp wolny.

Do 2016 roku Julia Pietrucha znana była głównie jako aktorka, występująca m.in. w serialach "Blondynka" i "Na wspólnej". Albumem "Parsley" zaskoczyła wszystkich - dojrzałość i muzykalność młodej artystki docenili zarówno krytycy muzyczni, jak i fani, zauroczeni intymnymi i bezpretensjonalnymi balladami, zaśpiewanymi z ukulele.

d13eons

Ostatnio o aktorce i piosenkarce znów zrobiło się głośno. Wszystko przez jej byłego partnera. Ian Dow nagłośnił w mediach rozpad ich związku, bez oporów mówiąc o przyczynach rozstania. Oskarżył Pietruchę również o to, że nie dzieli się z nim zyskami z nagranej wspólnie płyty. Więcej informacji na ten temat znajdziecie TUTAJ.

Niedawno osoba z otoczenia artystki powiedziała "Faktowi": - [Julia] Poza muzykowaniem szuka stałej, dobrze płatnej pracy. Była na kilku rozmowach na temat swoich nowych pomysłów. Myśli o wkroczeniu w branżę radiową.

Jak widać, udało się.

Julia Pietrucha dostała ostatnią szansę. Dojdzie do porozumienia z Ianem Dowem?

   ONS.pl
Źródło: ONS.pl
Julia Pietrucha East News
Julia PietruchaŹródło: East News
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d13eons

Podziel się opinią

Share
d13eons
d13eons