Trwa ładowanie...
23-12-2011 09:39

"Julia": 1. odcinek już dziś! Ten serial zastąpi "Prosto w serce"

Share
"Julia": 1. odcinek już dziś! Ten serial zastąpi "Prosto w serce"Źródło: TVN
dd4lq0o

Wraz z zakończeniem serialu *"Prosto w serce" na antenie pojawi się zupełnie nowa produkcja TVN. Serca widzów będzie miała szansę podbić "Julia". Już dziś wyemitowany zostanie premierowy odcinek serii. O czym będzie?*

Serial "Julia" to telenowela przewidziana na 195 odcinków. Losy tytułowej bohaterki to wielowymiarowa opowieść o młodej dziewczynie, która w przeddzień swojego ślubu decyduje się zacząć wszystko od nowa... Odwołuje ceremonię, opuszcza swoją rodzinną miejscowość i wyprowadza się do Krakowa. Od tego momentu zaczyna szukać nie tylko swojego miejsca na Ziemi, ale przede wszystkim prawdy o samej sobie.

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,29207,title,Julia,serial.html )**

dd4lq0o

Na swojej drodze spotyka ludzi, którzy wydają się być w zupełnie innym momencie życia niż ona – bogaci, szczęśliwi, spełnieni zawodowo.

A tak naprawdę to tylko pozory budowane na fundamencie wielu kłamstw i zagmatwanych historii. To ludzie, którym w życiu wielokrotnie brakowało odwagi do bycia szczerym w stosunku samych siebie i swoich najbliższych. Julia jest dla nich kimś, jakby z innego świata. Kimś, kto początkowo daje się uwikłać w ich kłamstwa, a z czasem dokonuje prawdziwej rewolucji w ich życiu...

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,29207,title,Julia,serial.html )**

dd4lq0o

Zobacz także:

[

PAMIĘTACIE KASIĘ Z „13 POSTERUNKU”? ZOBACZCIE, JAK DZIŚ WYGLĄDA! SZOK! ]( http://aleseriale.pl/gid,9148,fototemat.html )
[

KONIEC JEST BLISKI? TWÓRCY „KLANU” PRZESADZILI! OTO DOWÓD! ]( http://aleseriale.pl/gid,9100,img,291225,fototemat.html )

dd4lq0o

[

ŻENUJĄCE POCZĄTKI GWIAZD. PO CO SIĘ TAK KOMPROMITOWAŁY?! ]( http://aleseriale.pl/gid,8815,img,284267,fototemat.html )
[

NIEGRZECZNA PRZESZŁOŚĆ POLSKICH GWIAZD. NIE WSTYDZIŁY SIĘ NAGOŚCI? ]( http://aleseriale.pl/gid,8877,img,285752,fototemat.html )

dd4lq0o
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dd4lq0o
dd4lq0o