Trwa ładowanie...

Jolanta Kwaśniewska wprowadziła córkę w świat seksu!

Share
Jolanta Kwaśniewska wprowadziła córkę w świat seksu!
Źródło: AKPA
d4dpv0z

*Jolanta Kwaśniewska udzieliła szczerego wywiadu, w którym nie tylko opowiedziała o nowym programie, który poprowadzi z córką, ale również o bardzo bliskiej relacji z Olą Kwaśniewską, którą była prezydentowa wprowadziła w świat ars amandi.*

Na pytanie o trudne tematy, które małe dzieci prędzej czy później zaczną poruszać, Jolanta Kwaśniewska odpowiedziała:
- Nie było to trudne. Byłam z Olą przez trzy najważniejsze lata. Ten mały człowiek otrzymywał odpowiedź na ważne pytania, w tym wieku dojrzewania również. Jeśli rozmawiamy w sposób taki autentyczny, to jest to dobre. Moja Ola uważała, że jeśli ja jej coś powiedziałam, to mówiła "aha" i na ten moment sprawa była zamknięta. Ważne jest to, by to rodzice wprowadzali dzieci w ten dorosły świat.

Podobno nowy program Jolanty Kwaśniewskiej i jej córki, nie będzie przypominał lekkiej i łatwej w odbiorze "Lekcji stylu". "Matki i córki, czyli rodzinny galimatias" poruszać będzie ciężkie tematy, takie jak patologie i alkoholizm w rodzinie. Nie moda będzie najważniejsza, ale ludzie dramaty, które spotkać mogą każdego.

d4dpv0z

Myślicie, że Kwaśniewskie sprawdzą się w takim formacie?

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!

Teleshow.pl na Facebooku

d4dpv0z

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d4dpv0z

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4dpv0z
d4dpv0z