Trwa ładowanie...

John Schneider przegrał z byłą żoną. Musi ją utrzymywać

John Schneider przez pięć lat spotykał się z żoną w sądzie, która w końcu dopięła swego. Para jest już oficjalnie po rozwodzie, co dla aktora oznacza spore wydatki.

John Schneider przegrał z byłą żoną. Musi ją utrzymywaćŹródło: Getty Images
d4dfruy
d4dfruy

John Schneider zdobył sławę na przełomie lat 70. i 80., występując w popularnym serialu "Diukowie hazardu". Od tamtego czasu wystąpił w 150 filmach i serialach ("Doktor Quinn", "Diagnoza: morderstwo", "90210", "Tajemnice Smallville"), a na premierę czeka kilkanaście kolejnych produkcji z jego udziałem. Część swoich zarobków będzie musiał oddawać byłej żonie, która udowodniła 59-latkowi zawłaszczanie wspólnego majątku.

Jak podaje "TMZ", Schneider bez wiedzy i zgody żony sprzedał ich posiadłość w Luizjanie i wypłacił wszystkie pieniądze z ich funduszu emerytalnego. Biorąc to pod uwagę sąd orzekł, że Elvira Schneider (na zdjęciu) dostanie dom w Kaliforii warty 600 tys. dol. (ok. 2,3 mln zł) i przejmie jeden z funduszy emerytalnych.

Getty Images
Źródło: Getty Images

Oprócz tego Schneider będzie jej płacił alimenty w wysokości 25 tys. dol. miesięcznie (ok. 100 tys. zł) i oddawał część aktorskiej emerytury. Na koniec musi również zapłacić za cały proces rozwodowy. Po 5 latach uzbierało się tego prawie 1,2 mln zł.

d4dfruy

John i Elvira Schneider byli małżeństwem od 1993 r. i mają dwójkę dorosłych dzieci. Co ciekawe, w zeszłym miesiącu aktor znowu stanął na ślubnym kobiercu, choć formalnie nie był jeszcze rozwiedziony.

d4dfruy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4dfruy