Trwa ładowanie...
d5vcqvz

John Callahan nie żyje. Aktor miał 66 lat

John Callahan był gwiazdą popularnych oper mydlanych, takich jak "Wszystkie moje dzieci" czy "Dni naszego życia". W piątek trafił do szpitala i został podłączony do aparatury podtrzymującej życie. Niestety było już za późno.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
John Callahan zmarł po rozległym udarze
John Callahan zmarł po rozległym udarze (Getty Images)
d5vcqvz

Jak podaje TMZ, Callahan doznał w piątek rozległego udaru w swoim domu w Kalifornii. Pogotowie przewiozło go do szpitala, gdzie zmarł następnego dnia. Rzecznik aktora informuje, że zgon nie miał związku z koronawirusem. John Callahan skończył w grudniu 66 lat.

Obejrzyj: Tadeusz Chudecki stracił szwagra przez koronawirusa

Eva LaRue (na zdjęciu poniżej), druga żona Callahana, zamieściła w sieci komentarz po śmierci byłego męża.

d5vcqvz

- Był moim największym przyjacielem, współpartnerem i niesamowitym ojcem dla Kai. Jego brak pozostawi na zawsze dziurę w naszych sercach. Słowa nie są w stanie wyrazić naszego szoku i wyniszczenia, jakie odczuwamy w tym momencie – mówiła LaRue, kwitując, że Yankees, nowojorska drużyna baseballowa, straciła jednego z największych fanów.

John Callahan zmarł po rozległym udarze Getty Images
John Callahan zmarł po rozległym udarze

Zobacz także: Lee Phillip Bell nie żyje. Stworzyła ulubiony serial polskich seniorów

John Callahan miał na swoim koncie ponad 30 ról, głównie w serialach i filmach telewizyjnych. Największą sławę przyniósł mu angaż w operze mydlanej "Wszystkie moje dzieci", w której pojawiał się od 1992 do 2005 r. Ponad 20 lat spędził też na planie "Dni naszego życia".

d5vcqvz

Wystąpił też w "Dowodach zbrodni", "Gotowych na wszystko", a także w "Pokoju Marvina", nominowanym do Oscara za pierwszoplanową rolę kobiecą Diane Keaton.

John Callahan zmarł po rozległym udarze Getty Images
John Callahan zmarł po rozległym udarze

John Callahan był dwukrotnie żonaty. Dwa lata po rozwodzie w 1994 r. stanął na ślubnym kobiercu z młodszą od siebie o 13 lat Evą LaRue, znaną z "Wszystkich moich dzieci" czy "CSI: Miami". Ich córka Kaya McKenna skończyła niedawno 18 lat. Drugie małżeństwo Callahana zakończyło się rozwodem w 2004 r.

d5vcqvz

Podziel się opinią

Share

d5vcqvz

d5vcqvz