Joanna Racewicz wylewa siódme poty na treningu. Zażartowała ze swojego wieku

Joanna Racewicz przepracowała w TVP 17 lat
Joanna Racewicz przepracowała w TVP 17 lat
Źródło zdjęć: © AKPA
oprac. IRO

11.02.2024 12:56, aktual.: 11.02.2024 14:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Joanna Racewicz ma dopiero 50 lat, choć, jak twierdzą jej sympatycy w sieci, "metryka wyprzedza urodę przynajmniej o 10 lat". Być może dziennikarka zawdzięcza swój wygląd również genom, ale na pewno ciężkim treningom. Zdała właśnie relację z jednego z nich, ironicznie odnosząc się do komentarzy na temat swojego wieku: "Piszą, żem stara d...a".

Joanna Racewicz, obecnie dziennikarka Polsatu, regularnie mierzy się z komentarzami, które wyśmiewają jej wygląd. Zazwyczaj ignoruje te głosy, ale niedawno straciła cierpliwość.

"Miałam odpuścić, zlekceważyć, nie pokazywać. Unieść się ponad to, przecież nie pierwszy raz. Nie ostatni. Można udać, że tylko deszcz pada. Można. Ale milczenie [...] pokazuje: 'Możesz! Pluj! Dalej! Jazda!'"- zwierzyła się w mediach społecznościowych.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Kobieca "życzliwość"

W zebranych przez nią opiniach użytkowniczki, pod imieniem i nazwiskiem oraz z twarzą, zafundowały Joannie Racewicz prawdziwy lincz.

"Zaraz jej twarz pęknie od botoksu", "Przesadza, trzeba umieć starzeć się z godnością", "Stara d...a, ale jak napompuje policzki, to może (wygląda - red.) na 70-tkę" -  kpiły same kobiety.

Joanna Racewicz ponownie nawiązała do tych wpisów, tym razem już bardziej żartobliwie. Pretekstem był jej trening, dzięki któremu trzyma formę.

"Na liczne pytania, jak to możliwe, żeby 'w takim wieku' mieć 'taką figurę', zawsze odpowiadam: 'Nie ma nic za darmo. Krew, pot, łzy [...]. Siedząc na kanapie, zagryzając chipsy i komentując wygląd innych (zgryźliwie), niewiele można osiągnąć. Tak, to do pań z poprzedniego postu. Choć raczej nie przeczytają, bo skasowały profile. Może to nawet lepiej. Mniej jadu" - stwierdziła dziennikarka.

Sześciopak już jest

Fani są pod wrażeniem sportowej sylwetki Joanny Racewicz, chociaż jeden z nich zaznaczył, że z oceną ćwiczeń wstrzyma się, aż zobaczy efekty.

"A co mam pokazać? Sześciopak? Już jest" - odpowiedziała.

Inna internautka nie mogła do końca zrozumieć, co autorka ma na myśli, mówiąc o figurze "w takim wieku".

"Piszą, żem 'stara d...a'. Co racja, to fakt" - podsumowała z uśmiechem Joanna Racewicz.

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" rozmawiamy o serialach, które "ubito" zdecydowanie za wcześnie oraz wymieniamy te, które powinny pożegnać się z widzami już kilka sezonów temu. Możecie nas słuchać na Spotify, Apple Podcasts, YouTube oraz w AudioteceOpen FM.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (14)
Zobacz także