WP

Joanna Liszowska w łóżku z Pawłem Delągiem. Widzowie serialu są rozczarowani

Joanna Liszowska od lat gra w "Przyjaciółkach", gdzie wciela się w Patrycję. Jedno z najnowszych zdjęć z Pawłem Delągiem z planu serialu wywołało dyskusję na temat losów głównej bohaterki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jedno zdjęcie i tyle emocji.
Jedno zdjęcie i tyle emocji. (East News, Fot: East News)
WP

Joanna Liszowska razem z Anitą Sokołowską, Magdaleną Stużyńska i Małgorzatą Sochą od 2012 roku grają w polsatowskiej produkcji. Polski serial obyczajowy o przyjaciółkach z liceum zdobył stałą widownię, która z wielkim zainteresowaniem i przejęciem obserwuje losy bohaterek.

Liszowska opublikowała zdjęcie z Pawłem Delągiem, który gra Wiktoria. "No i taka sytuacja... 4 lata studiów w Szkole Wyższej... i proszę jak lądujemy... A jest tyle zawodów na "A"... No ale czego nie robi się dla 12. sezonu "Przyjaciółek"? – napisała pod fotką z przymrużeniem oka.

WP

W komentarzach fani serialu komentowali dość emocjonalnie. "Wizualnie bardzo ładnie razem wyglądacie, pasujecie do siebie, aż miło was się ogląda", "Ja rozumiem, że to tylko serial, że tak został napisany scenariusz, tylko, że takie zachowanie jakie prezentuje Patrycja w serialu pokazuje głupotę, naiwność i słabość kobiet. Tyle się przez niego nacierpiała, zniosła tyle bólu i upokorzenia, a znowu do niego wraca", "Oj nie tylko nie z nim, serio znowu?" – pisali internauci.

Zdaje się, że widzowie naprawdę chcą by Patrycja znalazła miłość. Miejmy nadzieję, że serialowy Wiktor będzie właśnie tym jedynym. Mimo sytuacji z przeszłości.

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP