Trwa ładowanie...

Joanna Krupa: "Jak każdy Polak piję alkohol"

Modelka lubi alkohol, ale stara się go nie nadużywać. Na imprezach zazwyczaj ogranicza się do dwóch drinków. Joanna Krupa twierdzi, że robi to, aby uniknąć kaca oraz ze względu na męża, który od dłuższego czasu jest abstynentem.

d1kor4g
d1kor4g

Zdecydowana większość Polaków nie wyobraża sobie zabawy bez alkoholu. Joanna Krupa także twierdzi, że na imprezach czuje się swobodniej, popijając drinka. Jej zdaniem alkohol sprawia, że podczas spotkania towarzyskiego atmosfera staje się luźniejsza i przyjemniejsza.
- Jestem Polką, jak chyba każda Polka i każdy Polak piję. Jak idę na imprezę, trochę mogę wypić, mały relaks, winko czy szampana - powiedziała Joanna Krupa agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Modelka twierdzi, że jej podejście do alkoholu budzi niezadowolenie męża. Romain Zago całkowicie zrezygnował z tej używki ze względu na jej negatywny wpływ na zdrowie i sylwetkę. Niegdyś zdarzało mu się nadużywać alkoholu, do którego jako właściciel dyskoteki w Miami miał łatwy dostęp. Obecnie dba o siebie, dużo trenuje i nie pija nawet jednego drinka na imprezach.
_- Bo on jest taki, że jak już jeden będzie miał, to już nie skończy, a ja umiem się kontrolować, jak mam jeden, to jest okej _- zdradziła Joanna Krupa.

Romain Zago nie lubi, jak żona pije alkohol, dlatego Joanna Krupa rzadko pozwala sobie na więcej niż dwa drinki, gdy wspólnie wychodzą na imprezę. Twierdzi, że ma to pozytywne strony, następnego dnia nie musi się bowiem martwić złym samopoczuciem.
- Próbuję, żeby mniej było takich dni, kiedy wychodzę gdzieś, żeby na następny dzień się nieźle czuć - powiedziała Joanna Krupa.

Joanna Krupa Instagram.com
Joanna Krupa Źródło: Instagram.com
newspix.pl
Źródło: newspix.pl
d1kor4g
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1kor4g