Trwa ładowanie...
d37urwe

Joanna Krupa i Edyta Górniak chcą być jak Kardashianki. Nakręcą wspólne reality-show!

Wszystko wskazuje na to, że nasze rodzime gwiazdy pozazdrościły kariery zagranicznym celebrytkom.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Edyta Górniak i Joanna Krupa
Edyta Górniak i Joanna KrupaŹródło: Instagram.com
d37urwe

Odkąd Edyta Górniak przeprowadziła się ze swoim synem Allanem do Los Angeles, zaczęła życie od nowa. Piosenkarka zostawiła w Polsce złe wspomnienia i obecnie skupia się na samych przyjemnościach. Nic dziwnego, że nasza diwa zaprzyjaźniła się z Joanną Krupą, która na stałe mieszka w Hollywood.

Obie panie nie tylko wspólnie imprezują i spędzają wolny czas, ale również, jak się okazało, pracują. Jak podaje "Fakt", zgłosił się do nich jeden z największych polskich producentów telewizyjnych i zaproponował im wspólny program. Ma być to reality-show o ich luksusowym życiu w Kalifornii.

- Edyta i Joasia nie były przekonane do tego pomysłu. Ale gdy usłyszały, że ma to być produkcja na światowym poziomie, nieustępująca rozmachem reality-show o rodzinie Kardashianów, stwierdziły, że może warto spróbować. Zdjęcia prawdopodobnie rozpoczną się już w czerwcu - powiedział informator tabloidu.

d37urwe

Jak możemy przeczytać na łamach "Faktu", program ma być nagrywany zarówno w USA, jak i w Polsce. Widzowie będą mieli okazję zobaczyć przygotowania Górniak do trasy koncertowej i jej życie z Allanem oraz sądową batalię Krupy, która walczy o rozwód z mężem. Będzie oglądać?

Tutaj sprawdzisz aktualną ramówkę Telewizji WP

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d37urwe

Podziel się opinią

Share
d37urwe
d37urwe