Trwa ładowanie...
d3s64dd

Joanna Koroniewska opowiedziała o planach na Wielkanoc

Wielkanoc to wyjątkowy czas, który Joanna Koroniewska spędzi w gronie najbliższych. A to jest dla niej najważniejsze.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Koroniewska czeka na święta wielkanocne
Joanna Koroniewska czeka na święta wielkanocne (ONS.pl)
d3s64dd

Święta to wyjątkowy czas, który często chcemy spędzać w gronie najbliższych z dala od codziennego zgiełku. Świąteczne plany gwiazd często niewiele się różnią. O swoich tygodnikowi "Na żywo" opowiedziała Joanna Koroniewska.

Aktorka w ostatnim czasie intensywnie pracuje w teatrze, a ponadto wróciła na ekrany i dołączyła do obsady serialu "Ślad". Napięty grafik nie pozostawił wiele czasu na przygotowania, ale w tej kwestii zawsze można liczyć na pomoc najbliższych. I już niebawem spotka się z nimi przy świątecznym stole.

Zobacz także: "Ślad": Joanna Koroniewska wraca na ekrany. Bez wahania zacznie rządzić facetami

d3s64dd

- Wielkanoc spędzamy rodzinnie. Spotkamy się z teściową, musimy jednak jeszcze ustalić czy u nas, czy pojedziemy do niej - zdradziła tygodnikowi "Życie na gorąco" aktorka.

Aktorka wyjawiła, że szczególnie w przedświątecznej gorączce szczególnie lubi dekorować dom radosnymi dekoracjami. Dba o to, by w domowym zaciszu panował odpowiedni nastrój. - Oprócz rodzinnej atmosfery, wielką radość sprawia mi przygotowywanie świątecznych dekoracji. Uwielbiam stroić dom, malować pisanki i wykonywać kartki świąteczne. Robię to ze starszą córką. Szczęśliwie Janinka lubi prace ręczne - zdradza aktorka.

Zobacz także: Joanna Koroniewska na jubileuszu "M jak miłość". Oczarowała stylizacją

Koroniewska dodała także, że jest zwolenniczką spędzania tego wyjątkowego czasu właśnie w domu. Wyjazdy są rzadkością. Kiedy jednak zdarza się jej spędzać z bliskimi święta w podróży, szuka miejsca, w którym można kultywować tradycję. Tak było kilka lat temu, gdy spędzała z rodziną święta na Wyspach Kanaryjskich

d3s64dd

- Całe szczęście, że znalazłam kościół, bo dopiero wtedy przynajmniej odrobinę poczułam się jak u siebie. Dla mnie ważne są takie momenty podczas świąt, jak dzielenie się jajkiem. To chwile, które się pamięta, za którymi się tęskni – wyznała tygodnikowi.

Zobacz też: Najsmaczniejsza impreza w polskim show biznesie

d3s64dd

Podziel się opinią

Share

d3s64dd

d3s64dd