Trwa ładowanie...

"Ślad": Joanna Koroniewska wraca na ekrany. Bez wahania zacznie rządzić facetami

Od 2 kwietnia ich zespół ekspertów kryminalistycznych wzmocni doświadczony profiler - nadkomisarz Maja Oleander (Joanna Koroniewska) - specjalista od tworzenia portretów psychologicznych morderców.

Share
"Ślad": Joanna Koroniewska wraca na ekrany. Bez wahania zacznie rządzić facetami
Źródło: polsat
d3w7ps0

Funkcjonariusze z Centralnego Wydziału Śledczego pod kierownictwem podinspektor Renaty Różańskiej (Anita Jancia) i nadkomisarza Rafała Walczaka (Mariusz Jakus) szukają śladów zbrodni najcięższego kalibru. Od 2 kwietnia ich zespół ekspertów kryminalistycznych wzmocni doświadczony profiler - nadkomisarz Maja Oleander (Joanna Koroniewska) – specjalista od tworzenia portretów psychologicznych morderców.

- Chciałam wam przedstawić nadkomisarz Maję Oleander, która przeszła z ABW i dołączyła do naszego zespołu. Maja przejmuje funkcje mojego zastępcy - zakomunikuje swoim pracownikom Różańska i doda: - Wspólnie z nadkomisarzem Walczakiem będzie pełnić obowiązki zastępcy.

Maja od razu wskoczy na wysokie stanowisko, co nie spodoba się Walczakowi. Czy Oleander zaczynie pracę od poważnego zgrzytu z Walczakiem? - A skąd taki zaszczyt nas spotkał - zapyta Walczak z nutą sarkazmu.

d3w7ps0

- Maja do tej pory zajmowała się cyberprzestępczością i zorganizowanymi grupami. Ekonomistka, psycholog, szkolona w FBI, współpracowała z Interpolem, świetny analityk. Myślę, że przydadzą nam się jej doświadczenie i międzynarodowe kontakty - uzasadni swój wybór Różańska.

Oleander wzbudzi niechęć Walczaka, dla którego wyda się teoretykiem bez doświadczenia w pracy w terenie. Dlatego Walczak nie omieszka drążyć swojego przesłuchania. - Na ulicy pani pracowała?

Premiera 2. sezonu z nową obsadą serialu we wtorek 2 kwietnia o 22:30 w Polsacie.

d3w7ps0

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3w7ps0
d3w7ps0