Trwa ładowanie...

Joanna Koroniewska i Katarzyna Glinka: walka o role w "Daleko od noszy" odbije się na ich przyjaźni?

Obie aktorki liczyły na to, że uzyskają angaż do serialu. Glinka otrzymała rolę, Koroniewska, choć w produkcji pojawiała się wcześniej, nie dostała propozycji pracy.

Joanna Koroniewska i Katarzyna Glinka: walka o role w "Daleko od noszy" odbije się na ich przyjaźni?Źródło: AKPA
d2ra2g6
d2ra2g6

- Joasia od dawna nie pojawiała się w telewizji. Gdy dowiedziała się, że wraca serial, w którym grała mecenas Alicję, cieszyła się, że będzie mogła przypomnieć się widzom - zdradził "Faktowi" znajomy Koroniewskiej. Niestety, okazało się, że plan na nową odsłonę sitcomu jest inny niż sądziła aktorka. Szybko stało się jasne, że nie było w nim miejsca dla Koroniewskiej.

Twórca "Daleko od noszy", Krzysztof Jaroszyński, opowiedział "Faktowi" o tym, co miało wpływ na jego decyzję.

- Nie było rozmów na temat przywrócenia Joasi Koroniewskiej do obsady. Miałem w głowie nową konstrukcję serialu. Dołączyła do niego już Kasia Glinka, a to nie jest produkcja, w której może zagrać wiele osób jednocześnie. I dodał: - Wątek z Joasią trzeba więc uznać za wygaszony.

Wygląda na to, że niemal 39-letnia gwiazda będzie musiała poszukać innej szansy na powrót do kariery. Gwiazda jest piękna i utalentowana, więc nie powinna mieć problemu ze znalezieniem ciekawej pracy. Ostatnio wzięła udział w kampanii "Giżycko MÓWI NIE dla Hejtu".

- Joasia stara się nie dopuszczać do siebie zazdrości o sukces Kasi, ale nie jest to dla niej łatwe - zdradził "Faktowi" znajomy Koroniewskiej. Powiedział też, że Glinka rozstała się z mężczyzną, z którym zeswatała ją koleżanka. - Joasia była niepocieszona, że ten związek się rozpadł. Próbowała przekonać Kasię, by doceniła opiekuńczość Jarka, który ze stoickim spokojem znosił jej humory, ale się nie udało - wyjaśnił informator.

d2ra2g6

Koroniewska i Glinka znają się od lat. Zaprzyjaźniły się podczas studiów w łódzkiej szkole filmowej. Czy problemy dotyczące pracy zawodowej są w stanie zaszkodzić ich relacji?

Joanna Koroniewska, Katarzyna Glinka East News
Joanna Koroniewska, Katarzyna Glinka Źródło: East News

Tutaj znajdziesz aktualny program tv!
Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

d2ra2g6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ra2g6