Trwa ładowanie...
d2tacoo

Joanna Drozda wkracza na szklane ekrany. Powtórzy sukces sławnego ojca?

O niej już wkrótce będzie naprawdę głośno. Kim jest Joanna Drozda, prywatnie córka popularnego satyryka?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Drozda
Joanna Drozda (ONS.pl)
d2tacoo

Złośliwi twierdzą, że karierę zrobiła dzięki ojcu, popularnemu satyrykowi Tadeuszowi Droździe, ale ona już dawno temu przestała zwracać uwagę na podobne komentarze. Taty się nie wstydzi, ale zapewnia, że wszystko osiągnęła sama, dzięki zaangażowaniu i ciężkiej pracy.

- Tata widzi artyzm w czymś zupełnie innym. Mamy bardzo odmienne poglądy na temat sztuki, sukcesu, kariery. Często spieramy się o to. Nasze drogi zawodowe znacznie od siebie odbiegają. Tata jest kabareciarzem, estradowcem. Woli bezpośredni kontakt z widzem. Ja natomiast kocham teatr i przeistaczanie się. Stąd preferuję sztukę tzw. wysoką - powiedziała kiedyś w rozmowie z Agencją W. Impact.

Joanna Drozda nie ma raczej powodów do narzekań. Swoją karierę zaczęła od występów w spektaklach telewizyjnych. W 2009 roku zadebiutowała w pełnym metrażu "Popiełuszko. Wolność jest w nas". W tym samym czasie zaproponowano jej rolę w popularnym serialu "Dom nad rozlewiskiem", a później w "Holetu 52", "Przepisie na życie", "Ojcu Mateuszu" i "Na noże". Śmiała się, że dopiero kiedy zaczęła pojawiać się na ekranie, ojciec docenił jej pracę.

d2tacoo

Wkrótce Tadeusz Drozda znów będzie miał powód do dumy, bowiem ostatnio jego córka pojawiła się gościnnie w serialu "Komisarz Alex". W produkcji TVP1 wcieliła się w Igę, która okazała się kluczową postacią podczas prowadzonego przez głównych bohaterów śledztwa. Czy ten występ sprawi, że o Joannie Droździe wkrótce usłyszy szersza publiczność?

Tutaj sprawdzisz aktualną ramówkę Telewizji WP

AKPA
Podziel się

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

d2tacoo

Podziel się opinią

Share

d2tacoo

d2tacoo