Trwa ładowanie...
d3i62ug

Jeszcze więcej disco polo w TVP. Kurski nie daje odsapnąć

25 czerwca Dwójka wyemituje koncert "25 lat Disco Polo - Gala jubileuszowa". Wśród gwiazd, które wystąpią na scenie, zobaczymy m.in. Zenona Martyniuka, Shazzę i zespoły: Akcent, Boys, Weekend, Classic, Bayer Full, Top One oraz MIG.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zenon Martyniuk
Zenon Martyniuk (ONS.pl)
d3i62ug

Telewizja Polska od jakiegoś czasu robi wszystko, aby przypomnieć widzom, jak popularne było disco polo w latach 90. Wystarczy choćby wspomnieć, że na ostatnim organizowanym przez Dwójkę w 2016 roku Sylwestrze w Zakopanem na jednej scenie można było zobaczyć gwiazdy estrady, a wśród nich Zenka Martyniuka - wokalistę zespołu Akcent, znanego m.in. z takich przebojów jak "Przez twe oczy zielone" czy "Życie to są chwile". Szybko okazało się, że TVP z Jackiem Kurskim na czele nie zamierza na tym poprzestać. W połowie kwietnia na antenie TVP2 zadebiutował misyjno-rozrywkowy cykl dokumentalny, czyli "Discopoland". Na tym jednak nie koniec!

Już 25 czerwca na antenie Dwójki zobaczymy transmisję z widowiska muzycznego "25 lat disco polo w Polsce", którego współorganizatorem jest oczywiście Telewizja Polska. W nowoczesnej oprawie wielkiego muzycznego show na stadionie Polonii w Warszawie wystąpią ikony gatunku disco polo. Nie zabraknie wielkich przebojów, które podbijały dyskoteki w latach 90., a także najnowszych hitów królujących na zabawach, weselach i rodzinnych imprezach w całej Polsce. Transmisja głównej części koncertu rozpocznie się 25 czerwca o godz. 20:00 w Dwójce. Ostatnią pokaże TVP Rozrywka i Polo TV.

Zobacz także: Radek Liszewski zapewnia: "Punkowca i discopolowca łączy scena"

d3i62ug

Tutaj sprawdzisz aktualną ramówkę Telewizji WP

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

d3i62ug

Podziel się opinią

Share
d3i62ug
d3i62ug