Trwa ładowanie...
djjcp7l

Jest fanem Dudy i tego nie ukrywa. Ma nawet wielki baner w kuchni

Jarosław Jakimowicz, kiedyś aktor, dziś ekspert w TVP, nie ukrywa swoich sympatii politycznych. Powiesił już na płocie przed domem baner wyborczy Andrzeja Dudy. A to nie jedyna manifestacja jego poglądów. Baner znalazł też swoje miejsce w kuchni podczas łączenia z TVP Info.
Share
Zobaczcie pełne zdjęcie, na którym widać wyraźnie, co ma za plecami Jakimowicz
Zobaczcie pełne zdjęcie, na którym widać wyraźnie, co ma za plecami JakimowiczŹródło: Screen z Twittera
djjcp7l

Jarosław Jakimowicz przez dłuższy czas nie był obecny w mediach. W 2012 r. zagrał w filmie "Love or money?", który mało kto kojarzy i przepadł w świecie filmu i seriali. Przypomniał o sobie, gdy w internecie zaczęły powstawać teksty o jego kontrowersyjnych wypowiedziach. Jakimowicz zagrał w "Zenku" i niewątpliwie związał swoją karierę z Telewizją Polską.

Zobacz: Jakimowicz o "Big Brotherze": "Zarobiłem bardzo dużo pieniędzy. Miałem 30 TYSIĘCY ZA TYDZIEŃ"

Były aktor zasłynął ostrymi wypowiedziami na temat opozycji, a przychylnymi dla partii rządzącej. Uaktywnił się tak bardzo, że został prowadzącym "Pytanie na śniadanie extra".

djjcp7l

Jest też zapraszany jako ekspert od spraw wszelakich do programów publicystycznych TVP Info. Wypowiada się na temat polityki, a ostatnio był ekspertem od stosunków polsko-amerykańskich w "Jedziemy" Michała Rachonia.

Jakimowicz komentował wizytę Andrzeja Dudy w Białym Domu.

Nie da się nie zauważyć, jak bardzo aktor przygotował się do tego łączenia. Za plecami Jakimowicza doskonale widoczny był baner wyborczy obecnie urzędującego prezydenta.

  Screen z Twittera
Źródło: Screen z Twittera

Co myślicie o takiej "ozdobie" kuchni? Trudno powiedzieć, czy Jakimowicz ma pod ręką kilka banerów z Andrzejem Dudą, czy też może to ten sam, który jakiś czas temu znalazł swoje miejsce na płocie przed domem aktora.

djjcp7l

Podziel się opinią

Share
djjcp7l
djjcp7l