WP

Jessika z "Rolnik szuka żony" odrzuciła zaręczyny. Wciąż jest samotna

Jessika Miemiec wyrosła na największą gwiazdę piątej edycji "Rolnik szuka żony". W show TVP nie znalazła miłości, ale wciąż liczy na to, że się zakocha.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jessika wielokrotnie zawiodła się na mężczyznach
Jessika wielokrotnie zawiodła się na mężczyznach (Youtube.com)
WP

Podczas piątej edycji "Rolnik szuka żony" nikt nie narzekał na nudę. Jedną z bohaterek, którą pokochali widzowie była właśnie Jessika. Walczyła wówczas o względy nieśmiałego Krzysztofa. Z czasem okazało się, że nie pasują do siebie, a farmer podziękował jej za udział programie. - Jestem, jaka jestem i taka będę. Nie będę się dla nikogo zmieniać - mówiła po decyzji rolnika. Jak się okazuje, Jessika ma kontakt z Krzysztofem. Ich relacja jest jednak tylko i wyłącznie na stopie koleżeńskiej.

ZOBACZ TAKŻE: "Rolnik szuka żony" sukcesem Kurskiego? "Wszystkie stacje zazdroszczą zaangażowania"

WP

Ponadto widzowie mogli też w finałowym odcinku poznać mamę uczestniczki z kruczoczarnymi włosami. - Ona nie może w to uwierzyć, że ludzie tak za nią latają. Te autografy chcą, taka popularna się zrobiła. Ona jest taka inna, wyróżnia się, w ogóle jest taka inna. Jessiko, życzę ci, żebyś znalazła drugą połowę. Żebyś była szczęśliwa - mówiła mama Jessiki.

W wywiadzie Miemiec zdradziła, że życie jej nie oszczędzało i ma trudne wspomnienia miłosne. Dwa razy poważnie się zawiodła i była zmuszona odrzucić zaręczyny.

- Jeden chłopak wciąż mi się oświadczał, ale nie przyjmowałam pierścionka, bo czułam, że to nie to. Był nieodpowiedzialny, raz miał pracę, za chwilę ją tracił. Drugi z kolei był tak zazdrosny, że bałam się wychodzić z domu. Brał do ręki mój telefon, przeglądał połączenia, a nawet dzwonił do niektórych, żeby sprawdzić, kto to jest i o czym gadaliśmy. Długo razem nie pobyliśmy. Miałam dość - zdradziła na łamach "Rewii".

Jessika po programie realizuje swoje marzenia. Nie osiadła na laurach i nie ma za złe Krzysztofowi, że ją odrzucił. Być może zła passa w relacjach z mężczyznami w końcu zostanie przerwana.

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP