Trwa ładowanie...

Jessica Ziółek, dziewczyna Milika, zaliczyła wpadkę. Nie wiedziała, że już jest na wizji!

Śliczna partnerka reprezentanta polskiej drużyny narodowej nie miała pojęcia, że występuje w programie na żywo? Może sądziła, że wciąż ma chwilę na rozmowę z dziennikarzem poza kamerą? Tak czy inaczej, Ziółek nie spodziewała się, że jej krótka rozmowa z redaktorem jest nagrywana.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Jessica Ziółek, dziewczyna Milika, zaliczyła wpadkę. Nie wiedziała, że już jest na wizji!Źródło: Instagram.com
d1o5vit
d1o5vit

Ziółek w sobotę 10 czerwca pojawiła się w programie TVN24 "Wstajesz i Weekend". Z Radosławem Mrozem rozmawiała przed meczem Polska-Rumunia. Wymiana zdań dotyczyła jej relacji z ukochanym, Arkadiuszem Milikiem. Jessica i Arek, choć są bardzo młodzi, od lat tworzą udany związek. Jest więc o czym opowiadać. Dziewczyna, sądząc, że ma jeszcze chwilę zanim pojawi się na wizji, poprawiała włosy, sporo gestykulowała, wyraźnie przejęta wystąpieniem. W tym czasie dziennikarz pytał:

- Jak wolisz być przedstawiona? Jessica Ziółek - modelka, pracująca nad własnym projektem modowym...? Jessica zaprzeczyła. Zgodziła się na inną wersję:

- Partnerka Arkadiusza Milika. No niech tak będzie. Modelka to nie te słowo. Błagam was.

d1o5vit

Gdy redaktor dopytywał, dlaczego, Ziółek powiedziała, że nie lubi tego określenia. Natychmiast też dodała, że nie chce być pytana o pojęcie, które stosuje się do żon i dziewczyn piłkarzy: - Wags? O to też nie pytajcie.

Jakie było jej zaskoczenie, gdy prowadzący program stwierdził: - Ale już jesteśmy na antenie. Już pytamy... Dziewczyna przez chwilę oswajała się z tym, co usłyszała, nie mogąc wydusić słowa. Na szczęście szybko przyjęła do wiadomości, co się właśnie stało i dalej opowiadała już o związku z Milikiem bez zająknięcia. Dobrze, że na antenie nie powiedziała czegoś kompromitującego, choć już sam fakt dyktowania, o co dziennikarz może zapytać, a o co nie, nie wszystkim może się spodobać. Poniżej znajdziecie urywek programu:

W rozmowie z WP sprzed kilku dni Jessica pryznała, że planuje zaistnieć w polskim show-biznesie, a jej kariera ma być związana z modą. Nie chciała wyjawić nic więcej, ale pewne jest, że teraz, jako aspirująca do miana gwiazdy, będzie się bardziej pilnować podczas wywiadów i sprawdzać, czy kamera jest włączona.

d1o5vit

Tutaj znajdziesz aktualny program tv!
Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

Zobacz: Jessica Ziółek chce robić karierę w show-biznesie

Jessica Ziółek Instagram.com
Jessica Ziółek Źródło: Instagram.com
Jessica Ziółek Instagram.com
Jessica Ziółek Źródło: Instagram.com
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1o5vit
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1o5vit