RozrywkaJessica Ziółek, dziewczyna Milika, zaliczyła wpadkę. Nie wiedziała, że już jest na wizji!

Jessica Ziółek, dziewczyna Milika, zaliczyła wpadkę. Nie wiedziała, że już jest na wizji!

Jessica Ziółek, dziewczyna Milika, zaliczyła wpadkę. Nie wiedziała, że już jest na wizji!
Źródło zdjęć: © Instagram.com

11.06.2017 17:16, aktual.: 14.06.2017 08:31

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Śliczna partnerka reprezentanta polskiej drużyny narodowej nie miała pojęcia, że występuje w programie na żywo? Może sądziła, że wciąż ma chwilę na rozmowę z dziennikarzem poza kamerą? Tak czy inaczej, Ziółek nie spodziewała się, że jej krótka rozmowa z redaktorem jest nagrywana.

Ziółek w sobotę 10 czerwca pojawiła się w programie TVN24 "Wstajesz i Weekend". Z Radosławem Mrozem rozmawiała przed meczem Polska-Rumunia. Wymiana zdań dotyczyła jej relacji z ukochanym, Arkadiuszem Milikiem. Jessica i Arek, choć są bardzo młodzi, od lat tworzą udany związek. Jest więc o czym opowiadać. Dziewczyna, sądząc, że ma jeszcze chwilę zanim pojawi się na wizji, poprawiała włosy, sporo gestykulowała, wyraźnie przejęta wystąpieniem. W tym czasie dziennikarz pytał:

- Jak wolisz być przedstawiona? Jessica Ziółek - modelka, pracująca nad własnym projektem modowym...? Jessica zaprzeczyła. Zgodziła się na inną wersję:

- Partnerka Arkadiusza Milika. No niech tak będzie. Modelka to nie te słowo. Błagam was.

Gdy redaktor dopytywał, dlaczego, Ziółek powiedziała, że nie lubi tego określenia. Natychmiast też dodała, że nie chce być pytana o pojęcie, które stosuje się do żon i dziewczyn piłkarzy: - Wags? O to też nie pytajcie.

Jakie było jej zaskoczenie, gdy prowadzący program stwierdził: - Ale już jesteśmy na antenie. Już pytamy... Dziewczyna przez chwilę oswajała się z tym, co usłyszała, nie mogąc wydusić słowa. Na szczęście szybko przyjęła do wiadomości, co się właśnie stało i dalej opowiadała już o związku z Milikiem bez zająknięcia. Dobrze, że na antenie nie powiedziała czegoś kompromitującego, choć już sam fakt dyktowania, o co dziennikarz może zapytać, a o co nie, nie wszystkim może się spodobać. Poniżej znajdziecie urywek programu:

W rozmowie z WP sprzed kilku dni Jessica pryznała, że planuje zaistnieć w polskim show-biznesie, a jej kariera ma być związana z modą. Nie chciała wyjawić nic więcej, ale pewne jest, że teraz, jako aspirująca do miana gwiazdy, będzie się bardziej pilnować podczas wywiadów i sprawdzać, czy kamera jest włączona.

Tutaj znajdziesz aktualny program tv!
Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

Obraz
© Instagram.com
Obraz
© Instagram.com
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (155)
Zobacz także