Trwa ładowanie...

Jessica z "Rolnika" chciała robić karierę. Pandemia wszystko zmieniła

Jessica była niekwestionowaną gwiazdą 5. edycji programu "Rolnik szuka żony". Wszyscy życzyliśmy jej pięknej kariery. Niestety, pandemia pokrzyżowała plany bohaterki show.

Jessica była gwiazdą programu "Rolnik szuka żony"Jessica była gwiazdą programu "Rolnik szuka żony"Źródło: Facebook
d3w10jh
d3w10jh

Jessica od początku miała zadatki na bycie gwiazdą. Miemiec wzięła udział w 5. edycji "Rolnik szuka żony" i zdecydowanie była jedną z tych postaci, o których nie da się zapomnieć. Jessica była kandydatką rolnika Krzysztofa, który po kilku wspólnie spędzonych dniach na gospodarstwie musiał jej podziękować za udział w programie. Jessica po Krzysztofie nie płakała, za to widzom pewnie było szkoda żegnać się z charyzmatyczną i charakterystyczną dziewczyną.

Przygoda z programem już dawno zakończona. Czym zajmuje się dziś Jessica i czy 2020 r. był dla niej łaskawy?

Zobacz: Te pary rozstały się po udziale w "Rolnik szuka żony"

Pisaliśmy wam ostatnio o małych zmianach w wyglądzie, do których przyznała się Jessika. Teraz wiadomo nieco więcej na temat jej biznesu, który próbowała rozkręcić po programie.

d3w10jh

W rozmowie z "Party" przyznała, że sporo się u niej zmieniło.

- Prowadziłam działalność, ale jakiś czas zawiesiłam ją ze względu na koronawirusa i słaby przez to ruch, który był jego następstwem - przyznała.

I w swoim stylu dodała: - Ale mam stojące solarium w domu! Nawet jak pozamykają, można skoczyć do tuby, paznokcie nadal można u mnie zrobić na zapisy.

Warto tylko dodać, że Jessica chciała rozkręcić biznes dzięki gabinetowi "kosmetyczno-solaryjnemu". Bez doświadczenia trudno było przetrwać w czasie pandemii. Jessica nie ubolewa, bo już ma inny plan na siebie:

d3w10jh

- Zapisałam się do szkoły na kierunek specjalisty do spraw uzależnień - powiedziała "Party".

d3w10jh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3w10jh