WP

Jessica Alba nie pogodziła wiary i światopoglądu. "Homoseksualizm i seks przedmałżeński to nie grzech"

Jako zbuntowana nastolatka odsunęła się od Kościoła i zaczęła chodzić do klubu dla gejów. Dziś jest żoną i matką trójki dzieci, ale kiedyś była zakochana w biseksualnej drag queen.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jessica Alba ma 37 lat. Od 10 jest szczęśliwą mężatką
Jessica Alba ma 37 lat. Od 10 jest szczęśliwą mężatką (Getty Images)
WP

Jessica Alba wielokrotnie lądowała na okładkach magazynów i zajmowała wysokie miejsca w rankingach najseksowniejszy i najpiękniejszych kobiet w show-biznesie. Jednocześnie Alba skutecznie odmawiała wszystkim, którzy chcieli ją rozebrać przed kamerą. Nawet w "Maczecie", gdzie stoi naga pod prysznicem, twórcy musieli zatrudnić dublerkę i zamienić twarze.

Mogłoby się wydawać, że niechęć do rozbieranych sesji wiążę się z jej katolickim wychowaniem. Aktorka wielokrotnie podkreślała, że pochodzi z konserwatywnego domu latynoskich katolików i w dzieciństwie była wierna ich poglądom. Gdy zaczęła dorastać, porzuciła wyznanie rodziców i zainteresowała się ruchem protestanckim. Dołączyła do młodzieżowej wspólnoty ewangelików, jednak tutaj również nie znalazła swojego miejsca.

Materiały prasowe
Podziel się
WP

Aktorka wspominała po latach, że jej kolegom ze wspólnoty nie spodobał się występ w serialu "Szpital Dobrej Nadziei". Wszystko przez to, że 15-letnia Jessica zagrała dziewczynę z rzeżączką w odcinku o wymownym tytule "Seksualna perwersja". Postawa rówieśników i pastora, którzy krytykowali ją za zbyt "obsceniczne" ubrania, skutecznie zniechęciła ją do religii.

Alba już wcześniej uważała się za liberała w rodzinie tradycjonalistów. Nie godziła się na mówienie, że homoseksualizm i seks przedmałżeński to grzech. W wieku 16 lat zamanifestowała swoje poglądy, imprezując w klubie dla gejów.

Zadurzyła się tam w pewnym biseksualnym tancerzu, który okazał się drag queen. – Tańczyliśmy cztery razy w tygodniu, byłam w nim zakochana i myślałam: "Nie ma mowy, że ten facet pójdzie do piekła", bo tak mówiono w mojej wspólnocie – wspominała Alba.

Materiały prasowe
Podziel się
WP

Jej relacja z biseksualną drag queen odeszła jednak w zapomnienie i kilka lat później Alba była gotowa założyć rodzinę z kolegą poznanym na planie "Dark Angel". W dniu swoich 20. urodzin przyjęła oświadczyny Michaela Weatherlya, ale ten związek również nie miał przyszłości. Dzieliło ich 12 lat różnicy i Alba nie do końca wiedziała, dlaczego zgodziła się na ślub. W 2003 r. było już jednak po wszystkim.

Szczęście znalazła dopiero u boku Casha Warrena, za którego wyszła w 2008 r. Para doczekała się trójki dzieci, z których najmłodsze urodziło się w Sylwestra 2017 r. Ostatnimi czasy Alba skupia się głównie na macierzyństwie i firmie sprzedającej produkty dla dzieci. Na ekranie pojawia się rzadko, ostatnio m.in. w "Mechaniku: Konfrontacji" czy w "Świętach w El Camino".

Materiały prasowe
Podziel się

W piątek 12 października Telewizja WP przypomni jej wcześniejszy film, komedię "Bill" (na zdjęciu), gdzie zagrała u boku Aarona Eckharta i Elizabeth Banks.

WP

Bill jest niezadowolony z życia. Pracuje na niewiele znaczącym stanowisku w banku, który należy do jego teścia. Na domiar złego jego żona, Jess, ma romans z gwiazdą lokalnej telewizji. Bill ze wszelkich sił stara się odzyskać względy ukochanej kobiety. Pewien zbuntowany nastolatek przychodzi mu z pomocą.

Oglądaj komedię "Bill" w Telewizji WP w piątek 12 października o 20:00. Do obejrzenia we wszystkich sieciach kablowych oraz telewizji naziemnej.

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP