Trwa ładowanie...
23-02-2017 15:25

Jeden z najlepszych brytyjskich seriali wszech czasów na antenie Telewizji WP. Musicie to zobaczyć!

Telewizyjni twórcy coraz częściej zabierają widzów w zapomniane lub mniej znane miejsca z przeszłości. Telewizja WP zaprasza was w niesamowitą podróż do lat 50. XX wieku z serialem "Z pamiętnika położnej". O czym opowiada produkcja?

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Jeden z najlepszych brytyjskich seriali wszech czasów na antenie Telewizji WP. Musicie to zobaczyć!Źródło: Materiały prasowe
d39z24i

W serialu poznajemy losy brytyjskich akuszerek pracujących w zrujnowanej części Londynu. Kobiety na co dzień borykają się zarówno z trudami wykonywanego przez siebie zawodu, jak i tragicznymi warunkami, w których odbierały porody. Na ich oczach rodziło się szczęście wielu osób, innym zaś razem rozgrywały ludzkie dramaty. Nieco naiwne i pełne nadziei dwudziestolatki, które opuściły dom, by pomagać innym, musiałby bardzo szybko dorosnąć. Dziewczyny biorą odpowiedzialność i stają w obronie pokrzywdzonych przez los mieszkańców East Endu.

Oparta na zapiskach Jennifer Worth historia w realistyczny sposób ukazuje warunki, w jakich żyło się w biednej dzielnicy stolicy Anglii. Nie jest to jednak jedynie łzawa lub ckliwa seria. To produkcja pełna autentycznych wzruszeń i niewymuszonych, zabawnych momentów. Serial "Z pamiętnika położnej" emitowany jest na antenie Telewizji WP.
Sprawdź, kiedy można oglądać serial "Z pamiętnika położnej"

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d39z24i
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d39z24i
d39z24i