Jarosław Kuźniar o powrocie do telewizji. Jest na to szansa?

Jarosław Kuźniar wróci do telewizji? Dziennikarz wcale tego nie wyklucza, choć nie tęskni ponoć za szklanym ekranem
Jarosław Kuźniar wróci do telewizji? Dziennikarz wcale tego nie wyklucza, choć nie tęskni ponoć za szklanym ekranem
Źródło zdjęć: © Licencjodawca | KAPiF.pl

20.05.2024 15:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jarosław Kuźniar był swego czasu jedną z największych gwiazd TVN, kiedy odszedł ze stacji i postawił na rozwój własnego, medialnego biznesu. Na fali ostatnich zmian w mediach publicznych dziennikarz trafił do radiowej Trójki. Czy możliwy jest także powrót Kuźniara do telewizji? O to zapytał go niedawno jeden z tabloidów.

Jarosław Kuźniar w trakcie swojej wieloletniej kariery w mediach pracował zarówno w radiu, prasie, jak i w telewizji. Mimo iż pierwsze kroki stawiał przed radiowym mikrofonem (zaczynał w lokalnej rozgłośni Radio Sudety, potem była radiowa Trójka i Radio Zet), to niewątpliwie największą rozpoznawalność przyniosła mu telewizja.

Z Grupą TVN Kuźniar współpracował w latach 2007-2015. Pojawiał się w różnych formatach, czy to w programach rozrywkowych (prowadził program "X Factor"), telewizji śniadaniowej (był jednym ze współgospodarzy "Dzień Dobry TVN"), jak i na antenie TVN24. U szczytu kariery zdecydował się na transfer do Onetu, a potem rozwój własnego medialnego biznesu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Czym zajmuje się Jarosław Kuźniar?

Od paru lat Jarosław Kuźniar zajmuje się realizacją podcastów audio-wideo w ramach autorskiej platformy Voice House. Dziennikarz prowadzi także szkolenia z zakresu wystąpień publicznych, a jakiś czas temu wydał na ten temat książkę zatytułowaną "The Host. Podręcznik skutecznego mówienia do ludzi".

Kuźniar znów w radiowej Trójce. Wróci do telewizji?

Na fali ostatnich zmian w mediach publicznych Kuźniar po latach wrócił na antenę Programu Trzeciego PR, gdzie od kwietnia prowadzi program "360 stopni". Audycja nazywana "dźwiękowym dokumentem" pojawia się w niedzielne popołudnia, a realizowana jest we współpracy ze wspomnianą platformą dziennikarza.

- Jako Voice House przygotowujemy treści, dajemy hosta, dajemy produkcję. Mamy dystrybucję na antenie Polskiego Radia, więc ta kooperacja jest skrajnie istotna tutaj - zdradził niedawno w rozmowie z "Super Expressem" dziennikarz, który na pytanie o możliwy powrót do telewizji, wcale tego nie wykluczył.

- Poprowadzenie jednego czy drugiego programu szczególnie rano, co uwielbiam, nie byłoby problemem, ale dzisiaj skupiam się na rozwoju własnych treści - zaznaczył tabloidowi Jarosław Kuźniar.

Jak przyznał, wcale nie tęskni za rozgłosem, jaki przynoszą dziennikarzom występy na szklanym ekranie. Bo choć może fanów jego dziennikarskiej pracy jest dziś mniej, to odbiorcy jego treści, jak zauważył, są bardziej świadomi, wierni i zostają z nim na dłużej.

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" przestrzegamy przed wyjściem z kina za wcześnie na "Kaskaderze", mówimy, jak (nie)śmieszna jest najnowsza komedia Netfliksa "Bez lukru" oraz jaramy się Eurowizją. Znajdź nas na Spotify, Apple Podcasts, YouTube, w Audiotece czy Open FM. Możesz też posłuchać poniżej:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (4)
Zobacz także