Jarosław Jakimowicz obejrzał konkurencyjny program. "Takiego ogłupiania ludzi to nigdzie indziej nie zobaczysz"

Jarosław Jakimowicz znowu krytykuje TVN
Jarosław Jakimowicz znowu krytykuje TVN
Źródło zdjęć: © TVP Info
oprac. MOS

29.08.2022 09:53, aktual.: 29.08.2022 10:18

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Gwiazdor TVP Info choć pała nienawiścią do stacji TVN, zdarza mu się oglądać programy konkurencji. W weekend Jakimowicz oglądał "Dzień dobry TVN" i nie omieszkał skrytykować śniadaniówkę.

Jarosław Jakimowicz jako prowadzący "W kontrze" nie ma na swoim koncie zbytnich sukcesów zawodowych. Nie przeszkadza mu to jednak w krytykowaniu konkurencji. Praktycznie wszystko sygnowane logiem TVN zasługuje jego zdaniem na potępienie. Mimo to Jakimowicz ogląda ich programy.

W niedzielny poranek postanowił zerknąć na "Dzień dobry TVN". Mimo że program śniadaniowy rządzi się swoimi prawami, a różnorodność tematów jest normą, dobór poruszanych wątków oburzył Jakimowicza.

"Takiego ogłupiania ludzi to nigdzie indziej nie zobaczysz jak w TVN. Pani pokazuje, jak ze starej doniczki zrobisz nową i starej konewki bajerancką. Tanio, miło, ekologiczne. Do tego trzeba tylko specjalnej benzyny, spray i jakieś jeszcze inne puszki z chemią. Do tego wychodzi coś tak obrzydliwego, że dwóch sekund bym się nie zastanawiał z wyrzuceniem tego na śmietnik" - napisał na Instagramie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Na pewno w śniadaniówce TVP również niejednokrotnie omawiano sposoby na przerabianie donic, być może były one bardziej użyteczne. Tymczasem w "Pytaniu na śniadanie" w ostatnich dniach poruszano tematy np. zaklejania oczu, gdy idzie się spać - nowego trendu z Tiktoka, kota podobnego do owieczki, czy jak przygotować zabawki weselne dla dzieci.

Jarosław Jakimowicz nie miał dość i zarzucił stacji TVN, że programy pokroju "Hotel Paradise", którego prowadzącą jest Klaudia El Dursi, przyczyniają się do rozwoju chorób psychicznych u młodych ludzi. Na jakiej podstawie tak uważa? Nie wiadomo.  

"Na to wszystko piękna pani Dursi i opowieść, jak to kręcili na wyspie dwa kolejne piękne i mądre części mądrego programu z piękną młodzieżą. Karuzela i viva Las Vegas. Brakowało na koniec z fundacji kogoś zaprosić o tym, ile robią jako stacja dla młodych ludzi z chorobami psychicznymi. A może to wy ich wpędzacie ich w tą chorobę?" - podsumował Jakimowicz.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (108)
Zobacz także