Jarek z "Chłopaków do wzięcia" odniósł się do plotek. Wyjawił, co z jego małżeństwem

Jarek odniósł się do plotek o rozwodzie
Jarek odniósł się do plotek o rozwodzie
Źródło zdjęć: © kadr z programu | x

17.10.2022 15:35, aktual.: 17.10.2022 18:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jarek z "Chłopaków do wzięcia" niedawno został mężem. Zmiana jego stanu cywilnego żywo interesuje fanów programu. Podobnie jak to, jak potoczyły się jego losy po ślubie. W końcu zabrał głos i rozwiał wątpliwości.

Jarek Mergner to jeden z najpopularniejszych bohaterów dokumentalnej telenoweli Polsatu "Chłopaki do wzięcia". Tak jak pozostali bohaterowie dążył do spełnienia największego marzenia – poznania kobiety, z którą mógłby się związać. Nie ustawał w swoich próbach i zasięgał nawet pomocy biura matrymonialnego.

Ostatecznie udało mu się znaleźć odpowiednią wybrankę, z którą zdecydował się wziąć ślub. W urzędzie stanu cywilnego nowożeńcom towarzyszyły kamery, co sprawiło, że w efekcie powstał szczególny odcinek programu.

Widzowie jednak szybko podzielili się w opiniach. Jedni gratulowali Jarusiowi, że udało mu się ułożyć życie, inni nie wróżyli mu świetlanej przyszłości z Gosią.

Niedługo po ceremonii pojawiły się nawet plotki, że para zdążyła się już rozstać, a nawet rozwieźć. Jarek nie nosił bowiem obrączki, a jego żona przestała być aktywna w sieci. Spekulacje przybrały na sile, więc Jarek zdecydował się do nich odnieść.

- Mówicie, że jesteśmy po rozwodzie. Wcale to nie jest prawda, jesteśmy dalej w związku, jestem zadowolony, to są po prostu sprawy prywatne - wyjawił w filmiku na TikToku.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (34)
Zobacz także