Trwa ładowanie...
d25lhq2

Janusz Dzięcioł komentuje Big Brothera. Nie jest zadowolony

Reaktywacja Big Brothera o dziwo wywołała niemałe zamieszanie w sieci. Internauci żywo komentują wybryki mieszkańców domu Wielkiego Brata. Niestety, odświeżony format nie spełnił oczekiwań zwycięzcy pierwszej edycji, Janusza Dzięcioła.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Janusz Dzięcioł  ostro o Big Brotherze
Janusz Dzięcioł ostro o Big Brotherze (East News, Fot: East News)
d25lhq2

Janusz Dzięcioł był uczestnikiem pierwszej edycji Big Brothera. W niedzielę 17 marca po latach ruszyła nowa seria reality-show. Kultowy program zaskoczył telewidzów. Teraz Wielkim Bratem nie jest mężczyzna, tylko kobieta. Ostatnio w Dzień Dobry TVN Marcin Prokop zapytał Janusza Dzięcioła, co sądzi o zmianach w hicie TVN-u. Nie spodziewaliśmy się, że tak surowo oceni powrót programu do telewizji.

Zwycięzca pierwszej edycji reality-show nie do końca jest zadowolony, że to właśnie kobieta została Wielkim Bratem.

ZOBACZ TAKŻE: Szulim komentuje seks Frytki w jacuzzi: "Wtedy to był szok dla wszystkich"

Słowa Janusza Dzięcioła w mig obiegły sieć.

d25lhq2

- Ja nie chciałbym, żeby to źle zabrzmiało, z całym szacunkiem oczywiście, ale ja wolałbym jednak tamten głos. Ja jestem do niego przyzwyczajony, mam do tamtego głosu wiele sympatii i jakoś dziwnie mi brzmi "Wielki Brat" z ust kobiety. Co nie znaczy oczywiście, że to nie będzie lepsze. Być może wielu ludzi będzie sądziło, że od Jarka pani prowadzi to lepiej - powiedział zwycięzca pierwszej edycji Big Brothera. A co wy sądzicie o reaktywacji programu?

d25lhq2

Podziel się opinią

Share

d25lhq2

d25lhq2