Trwa ładowanie...
Rojst

Jan Holoubek o byciu dzieckiem znanych rodziców: "Trzeba udowodnić coś więcej niż zwykły obywatel"

Jan Holoubek, jako syn znanych rodziców – Magdaleny Zawadzkiej i Gustawa Holoubka – czuł, że wszyscy spodziewają się po nim wielkiego sukcesu. Opowiedział Wirtualnej Polsce o presji z tym związanej.

Share
Jan Holoubek o byciu dzieckiem znanych rodziców: "Trzeba udowodnić coś więcej niż zwykły obywatel"Źródło: East News, fot: ADAM JANKOWSKI/REPORTER
d4f36hn

Uważa się, że bycie dzieckiem znanych osób ułatwia życie. Otwiera wiele drzwi i pomaga dostać upragnioną pracę. Ale Jan Holoubek twierdzi, że takie życie nie jest lekkie – Wszyscy się czegoś spodziewają po takich dzieciach, one muszą udowodnić coś więcej niż "zwykły obywatel".

Ja Holoubek jest reżyserem serialu "Rojst", który 19 sierpnia będzie miał premierę na platformie Showmax. Akcja serialu toczy się w późnych latach 80., krótko po stanie wojennym. A jej oś wyznaczą tajemnicze zabójstwa: działacza partyjnego i prostytutki, oraz dwójki nastolatków. Tymi pozornie niezwiązanymi ze sobą sprawami zajmie się dwóch kolegów po fachu, dziennikarze: Witold Wanycz i Piotr Zarzycki.

W obsadzie znaleźli się między innymi: Dawid Ogrodnik, Andrzej Seweryn, Magdalena Walach i Zofia Wichłacz.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d4f36hn

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4f36hn
d4f36hn