Jakub z "Rolnik szuka żony" widziany z jedną z kandydatek!

Jakub z "Rolnik szuka żony" widziany z jedną z kandydatek!
Źródło zdjęć: © Facebook.com
Basia Żelazko

02.10.2019 13:52

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Najstarszy z uczestników "Rolnik szuka żony" zaprosił do swojego domu dwie panie, w tym jedną widzianą jedynie na Skypie. Według internautek spotyka się do dziś z jedną z nich!

TVP1 wyemitował właśnie odcinek programu "Rolnik szuka żony", w którym kandydatki przyjeżdżają do domów rolników i wszyscy poznają się nieco lepiej. Cały program kręcony jest latem, uczestnikom nie wolno zdradzać publicznie wydarzeń, dopóki widzowie nie będą mogli ich obejrzeć w telewizji. Jednak jedna z internautek mogła zdradzić dalszy ciąg wydarzeń. Pod zdjęciem kandydatki Jakuba na Instagramie napisała: "Wczoraj w Poznaniu na występie Rafała Paczesia widziałam Anię i Jakuba razem :) parka :)"

Jakub zaprosił do swojego gospodarstwa Anię (którą poznał odcinek wcześniej) i Ewę, którą widział jedynie na Skypie. Jego reakcja po przyjeździe kandydatek była... co najmniej niegrzeczna.

Widać, że Ania podoba mu się znacznie bardziej. Czyżby "cynk" od internautki był prawdziwy? Okaże się niebawem! Kolejny odcinek już w tę niedzielę o godzinie 21:15!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (17)
Zobacz także