Trwa ładowanie...

Jakub z "Rolnik szuka żony" widziany z jedną z kandydatek!

Najstarszy z uczestników "Rolnik szuka żony" zaprosił do swojego domu dwie panie, w tym jedną widzianą jedynie na Skypie. Według internautek spotyka się do dziś z jedną z nich!
Share
Ewa, Jakub i Ania
Ewa, Jakub i AniaŹródło: Facebook.com
d2f3jf9

TVP1 wyemitował właśnie odcinek programu "Rolnik szuka żony", w którym kandydatki przyjeżdżają do domów rolników i wszyscy poznają się nieco lepiej. Cały program kręcony jest latem, uczestnikom nie wolno zdradzać publicznie wydarzeń, dopóki widzowie nie będą mogli ich obejrzeć w telewizji. Jednak jedna z internautek mogła zdradzić dalszy ciąg wydarzeń. Pod zdjęciem kandydatki Jakuba na Instagramie napisała: "Wczoraj w Poznaniu na występie Rafała Paczesia widziałam Anię i Jakuba razem :) parka :)"

Jakub zaprosił do swojego gospodarstwa Anię (którą poznał odcinek wcześniej) i Ewę, którą widział jedynie na Skypie. Jego reakcja po przyjeździe kandydatek była... co najmniej niegrzeczna.

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Jakub nie potrafił ukryć niezadowolenia ze swojej kandydatki

Widać, że Ania podoba mu się znacznie bardziej. Czyżby "cynk" od internautki był prawdziwy? Okaże się niebawem! Kolejny odcinek już w tę niedzielę o godzinie 21:15!

d2f3jf9

Podziel się opinią

Share
d2f3jf9
d2f3jf9