Qaqwqwrqw

„Jakie ziarna z orzełkiem w koronie wysypiemy jesienią ze strąka?” Znamy poprawną odpowiedź na pytanie z teleturnieju Milionerzy

W dzisiejszym teleturnieju Milionerzy padło pytanie „Jakie ziarna z orzełkiem w koronie wysypiemy jesienią ze strąka”. Sprawdź jaka była prawidłowa odpowiedź.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
„Jakie ziarna z orzełkiem w koronie wysypiemy jesienią ze strąka?" Takie pytanie usłyszał uczestnik programu "Milionerzy". Sprawdzamy jaka jest prawidłowa odpowiedź.
„Jakie ziarna z orzełkiem w koronie wysypiemy jesienią ze strąka?" Takie pytanie usłyszał uczestnik programu "Milionerzy". Sprawdzamy jaka jest prawidłowa odpowiedź. (East News, Fot: BARTOSZ KRUPA)
Qaqwqwrqw

Pytanie w teleturnieju Milionerzy brzmiało następująco – „Jakie ziarna z orzełkiem w koronie wysypiemy jesienią ze strąka

A: bób
B: soczewica
C: groch
D: fasola”

„Jakie ziarna z orzełkiem w koronie wysypiemy jesienią ze strąka” Takie pytanie, warte 500 tys. zł, usłyszał uczestnik programu Milionerzy. Odpowiedź na nie była dla niego bardzo trudna. Gracz zdecydowała się na skorzystanie z ostatniego koła ratunkowego. Niestety telefon do przyjaciela, a w tym przypadku przyjaciółki, nie przyniósł odpowiedzi. Dlatego uczestnik programu postanowił zabrać ze sobą zdobyte 250 tys. zł i nie ryzykować. Hubert Urbański, prowadzący program Milionerzy, spytał, którą odpowiedź chciał wybrać gracz. Ten skłaniał się ku odpowiedzi C: groch. Prawidłową odpowiedzią na to pytanie była opcja D: fasola.

Qaqwqwrqw

Nasiona jednej z odmian fasoli mają charakterystyczne bordowe plamki na końcach. Ich kształt przypomina orzełka w koronie. Ta odmiana fasoli jeszcze w XX wieku była w Polsce bardzo popularna.

Polub WP Teleshow
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw