Trwa ładowanie...
d15wkkh

"Jakie programy oglądaliście"? TVP pyta o stare hity

21 listopada to Światowy Dzień Telewizji. Z tej okazji TVP zapytało na Instagramie fanów o programy, które oglądali w przeszłości. Padły nazwy wielu klasyków.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dziś jest Światowy Dzień Telewizji.
Dziś jest Światowy Dzień Telewizji. (fot. Instagram)
d15wkkh

To już dwudzieste czwarte obchody Światowego Dnia Telewizji. Datę tę ustanowiła Organizacja Narodów Zjednoczonych w ramach docenienia roli, jaką pełni telewizja, która zwraca uwagę opinii publicznej na istotne kwestie gospodarcze i społeczne. Pełni funkcję informacyjną, choć niestety w niepowołanych rękach może zamienić się także w tubę propagandową. Warto wspomnieć, że tegorocznym obchodom towarzyszy hasło "TV makes a difference" ("Telewizja robi różnicę").

TVP z okazji święta zamieściła post na Instagramie. Znalazły się w nim czarno-białe zdjęcia z programu "Sonda". "Nie wiemy, czy wiecie, ale dzisiaj obchodzimy Światowy Dzień Telewizji. Postanowiliśmy trochę powspominać. Jakie programy oglądaliście w przeszłości? Kto z prowadzących zapadł Wam najbardziej w pamięci?" – czytamy na profilu "Bądźmy razem TVP".

Jak się można spodziewać, internauci szybko zaczęli wymieniać swoich faworytów. "Kabaret starszych panów, Wielka gra, a z prowadzących to pana Suzina", "Kocham Cię, Polsko", "Gwiazdy tańczą na lodzie", "Bitwa na głosy", "Jaka to melodia, Familiada, Koło fortuny, Robert Janowski, Karol Strasburger i Krzysztof Tyniec", "Oj... Dużo wspomnień! Złotopolscy, Śpiewające Fortepiany (mam nadzieję, że wróci ten program) czy Szkoda Gadać z Januszem Rewińskim i Krzysztofem Piaseckim" – to część komentarzy.

d15wkkh

Kolejne zmiany w "Jaka to melodia?". "Program czeka delikatny lifting"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d15wkkh

Podziel się opinią

Share
d15wkkh
d15wkkh