Trwa ładowanie...

"Jaka to melodia?" z nową godziną emisji. Kiedy zobaczymy pierwszy odcinek?

Robert Janowski długo walczył o to, aby program zachował swoją formułę. Walka okazała się zwycięska, a widzowie już niebawem będą mogli zobaczyć odcinek z nowej serii.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Jaka to melodia?" z nową godziną emisji. Kiedy zobaczymy pierwszy odcinek?Źródło: PAP
d2e23vs
d2e23vs

Jak podaje portal wirtualnemedia.pl, emisja nowych odcinków programu "Jaka to melodia?" rozpocznie się od 28 sierpnia. Do tej pory widzowie mogli oglądać show o godzinie 17:55. Teraz godzina ulegnie zmianie, a widzowie będą mogli oglądać swój ulubiony program nieco później, czyli o 18:55, tuż przed "Wiadomościami". Producentem dalej pozostaje firma Media Corporation, a prowadzącym Robert Janowski.

TVP1 zwiększa też liczbę premierowych odcinków i "Jaka to melodia?" będzie nadawany również w soboty i niedziele. Dotychczas emisja odbywała się tylko w dni powszednie. Dodatkowo produkcja ma być realizowana w jakości HD.

d2e23vs

W połowie czerwca magazyn "Flesz" poinformował, że Robert Janowski rozstaje się z Telewizją Polską, ponieważ nadawca zmienia formułę show, dodając do repertuaru m.in. pieśni patriotyczne. Finalnie zmiany nie zostaną wprowadzone, o czym Robert Janowski poinformował na Facebooku:

- Stoczyliśmy (…) wojnę o teleturniej „Jaka to melodia?” i wygraliśmy. Program zostaje w niezmienionej formule, producent Media Corporation nadal będzie czuwał nad jakością, a i prowadzący, oprócz kilku dodatkowych siwych włosów, też wciąż ten sam. Jedyna zmiana, dobra zmiana, to nowy sezon w systemie HD.

Będziecie oglądać nowe odcinki?

Kurdej-Szatan dementuje: "Maż nie dostał propozycji prowadzenia "Jakiej to melodii"

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2e23vs
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2e23vs